Filmy

Affleckovci spolu na palube! Red Platoon z prostredia vojny v Afganistane dostal svojho režiséra a herca!

 Ben Affleck a jeho brat Casey sa pripájajú k projektu Red Platoon!

Bola by to lož, ak by som nepovedal, že Ben a Cassey Affleck sú momentálne najobľúbenejší bratia v Hollywoode. Obom v posledných rokoch rapídne vzrástla kariéra, no a každý iba čaká, čo bude ich ďalší projekt. Ben má totižto veľa starostí so svojím Batman filmom, no a Casey po výhre svojho Oscara zase dostáva plno ponúk na zaujímavé drámy. Vyzerá to však tak, že ich filmové cesty sa čoskoro opäť skrížia.

Ben Affleck podľa posledných informácií momentálne rokuje ohľadom režisérskej pozície na projekt Red Platoon. Príbeh z prostredia vojny v Afganistane, ktorý bol napísaný ako memoár od seržanta Clintona Romeshu. Ten v ňom opísal bitku v Kamdeshi, ktorá sa odohrala v roku 2009. Romesha totižto musel dobyť nepriateľovu základňu, s oveľa menším počtom vojakov ako mal protivník. No a práve tohto muža by si mal zahrať Casey Affleck. Premiéra však stanovená nie je, film je zatiaľ iba v počiatočnej fáze.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JyT0_wfQR2Y]

Títo dvaja doteraz spolupracovali iba raz. Ben totižto v roku 2007 zrežíroval film Gone Baby Gone, kde si hlavnú úlohu zahral práve Casey. Tento je film je doteraz hodnotený ako ich najlepší a aj po toľkých rokoch si stále drží rating 94%! Je teda jasné, že keď sú títo dvaja spolu, určite nás bude čakať niečo skvelé. My sa teda už teraz nevieme dočkať ich nového spoločného počinu. A kto vie, možno zase budeme meno Affleck po tomto filme počúvať na rôznych oceneniach.

Čo vravíte na kombináciu dvoch Affleckovcov? Zaujíma vás príbeh Red Platoon? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár