Aliens: Fireteam je nová co-op hororová survivalovka, v ktorej číha mimozemská hrozba za každým rohom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Vývojárske štúdio Cold Iron Studios si v spolupráci so spoločnosťou 20th Century Games pripravilo pre fanúšikov franšízy Votrelca novú hororovú survivalovku. Aliens: Fireteam je kvalitne vyzerajúca coop strieľačka z tretej osoby, ktorá ťa zavedie do temného mimozemského vesmíru.

Aliens: Fireteam sľubuje skvelý vizuál a hrôzostrašných nepriateľov

Dej sa odohráva 23 rokov po pôvodnej trilógii Votrelca, kedy si v hlavných úlohách vychutnáme partiu kolonialistických mariňákov vesmírnej lode USS Endeavour. Tí musia opustiť základňu, aby preskúmali opustené ruiny podivnej mimozemskej krajiny, kde na nich čaká nepríjemné prekvapenie.

Na výber máš až 4 kampane a spoločnosť pri hraní ti môžu robiť dvaja ďalší kamaráti. Hra ponúka ohromujúci vizuál, realistické prostredie, výkonné zbrane, futuristické vybavenie a strašidelné zvukové kulisy, ktoré počas hrania neustále gradujú.

Aliens: Fireteam
Zdroj: aliensfireteam.com

Až 20 druhov nepriateľov a pestrý arzenál zbraní

Táto temná survivalovka si pre teba pripraví až 20 druhov inteligentných nepriateľov, od klasických Xenomorphov až po Weyland-Yutani Synthetics. Ako hráč budeš musieť proti nim využívať rôzne krycie taktiky a stratégie, pretože nepriateľ môže číhať na každom rohu – votrelci sa vkrádajú dverami, prieduchmi, rútia sa cez steny alebo stropy a útočia z tmy naozaj dravým spôsobom.

Na výber máš 5 tried charakterov, rozsiahly arzenál prispôsobiteľných zbraní a módov. Nechýba ani levelovanie a neustále vylepšovanie postáv, ako aj inovovanie systémov, ktoré ti pomôžu vyrovnať šance proti nepriateľom.

Aliens: Fireteam trailer
Zdroj: somagnews.com

Kedy a na aké platformy hra vychádza?

Aliens: Fireteam je hra novej generácie na konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Vývojári však mysleli aj na staršiu generáciu herných konzol a túto skvelú survivalovku si taktiež užijeme na platformách PlayStation 4 a Xbox One. Dočkajú sa aj PC hráči prostredníctvom platformy Steam.

Hra bude uvedená na trh niekedy počas leta 2021. Presný dátum zatiaľ nepoznáme, ale to by sa mohlo zmeniť už v blízkej budúcnosti. Pre viac informácií ohľadom tejto co-op novinky navštív stránku AliensFireteam, kde sa dočítaš všetko potrebné.

Čo hovoríš na novú hororovú survivalovku Aliens: Fireteam, v ktorej si budeš môcť zahrať aj so svojimi kamarátmi? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: aliensfireteam.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -