Pozrite si alternatívny koniec filmu To! Znamená vymazaná scéna návrat klauna Pennywise?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pennywise je späť! Teda, hneď pár dní po tom, ako sa horor To (It) dostal do kín, nám bolo ihneď oznámené, že sa dočkáme pokračovania. Pre režiséra Andyho Muschiettiho je totižto To 2 aktuálne hlavnou prioritou. Pokiaľ chcete vedieť, čo máme v pokračovaní očakávať, určite klikajte na tento odkaz. Dokonca nám dali ešte koncom septembra vedieť, kedy sa presne tohto filmu dočkáme. Aktuálnou prioritou však je, že sa film konečne dostal na Blu-ray a DVD. Ako sme vám oznámili ešte v tomto článku, práve s príchodom snímky To do domácností prichádza aj 11 vymazaných a predĺžených scén z filmu.

Alternatívny koniec filmu To

Jedna z týchto bonusových scén prináša aj alternatívny koniec filmu, ktorý jasne naznačuje pokračovanie, spolu s náznakom toho, že sa Pennywise vráti. Kinoverzia snímky totižto skončila vtedy, keď sa Beverly a Bill pobozkali. Alternatívny koniec však obsahuje ešte jednu, veľmi zaujímavú scénu. V nej môžeme vidieť, ako sa Bill spolu s jeho rodinou pripravuje na odchod na dovolenku. Pri tom, ako rodina odchádza ulicou mestečka Derry sa nám ale naskytol pohľad na kanálový odtok. Pennywise sa v ňom síce nenachádza, no scéna jasne naznačuje jeho návrat pre film To: Kapitola 2. Náš obľúbený klaun sa totiž Loser´s Clubu pomstí už o 27 rokov

Okrem vymazaných a predĺžených scén sa na Blu-ray nachádza aj pár zaujímavých bonusov. Nič sa však nevyrovná tzv. režisérskej verzii, na ktorej Andy Muschietti pilne pracuje. Zatiaľ ale netušíme, kedy sa spomínaného „director’s cutu“ dočkáme a čo všetko si pre nás predĺžená verzia filmu pripraví. Pokračovania tohto úspešného hororu by sme sa mali dočkať už 6. septembra 2019 a už teraz nedočkavo čakáme na oficiálne oznámenie hereckého obsadenia pre staršie verzie postáv. Pevne dúfame, že sa ako Beverly ukáže Jessica Chastain a herec Idris Elba ako Mike.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -