Prvý trailer na seriál Krypton od tvorcu Temného Rytiera nám odhaľuje tajomstvá Supermanovho dedka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Krypton trailer je konečne tu! Čo sa dialo dávno pred Supermanom?

Zbytočný a nezaujímavý seriál. To boli moje prvé slová, keď som sa dopočul o tom, že stanica Syfy chystá seriál o Supermanovej rodnej planéte Krypton, dávno pred Mužom z Ocele. Každý predsa vie, že obyvatelia Kryptonu získajú svoje schopnosti až v blízkosti nášho slnka. Čím by teda mohol byť seriál zaujímavý? Keďže som ale obrovský fanúšik Supermanovej mytológie, povedal som si ok, počkám na trailer. Ten teda konečne oficiálne dorazil a moje slová sa mi vypomstili. Toto bude vskutku zaujímavé!

Seriál nás skutočne zavedie do dávnej doby Kryptonskej. Presnejšie do doby, kedy bol Supermanov dedko ešte iba mladý chalan. O deji sa toho zatiaľ moc nevie, no vyzerá to veľmi dobre. O tom, že to bude iný druh seriálu nás presvedčilo už meno scenáristu, David S. Goyer, ktorý napísal filmy Temný Rytier a Muž z Ocele. Ako to teda celé dopadne netušíme, no našu pozornosť už tvorcovia majú. Možností je veľa, tak hlavne ich nepremárniť.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JvSZKB2WNKg]

Superhrdinské seriály sa totižto tiež už začínajú trocha kopiť. Stanica CW nás doslova zahlcuje svojimi DC seriálmi, a nie každého to vkuse baví. Jediný, kto to ako tak ťahá je Marvel/Netflix a Gotham. Seriálu Krypron teda určite veríme, už len preto, že vyzerá naozaj veľmi zaujímavo, a mohlo by ísť o krásnu zmenu, práve tak ako pri seriáli Gotham. Goyer nám samozrejme sľubuje krásny podtitul, ktorý už teraz určite chytil každého fanúšika Supermanových komiksov „nejde o to, ako sme umreli, ale ako sme žili“. V marci si teda aspoň my na tento seriál určite dáme pozor!

Ako sa trailer pozdáva vám? Zaujíma vás tento príbeh? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -