v ,

Prvý trailer na seriál Krypton od tvorcu Temného Rytiera nám odhaľuje tajomstvá Supermanovho dedka!

krypton trailer
krypton trailer; Zdroj: youtube.com
REKLAMA

Prvý Krypton trailer je konečne tu! Čo sa dialo dávno pred Supermanom?

Zbytočný a nezaujímavý seriál. To boli moje prvé slová, keď som sa dopočul o tom, že stanica Syfy chystá seriál o Supermanovej rodnej planéte Krypton, dávno pred Mužom z Ocele. Každý predsa vie, že obyvatelia Kryptonu získajú svoje schopnosti až v blízkosti nášho slnka. Čím by teda mohol byť seriál zaujímavý? Keďže som ale obrovský fanúšik Supermanovej mytológie, povedal som si ok, počkám na trailer. Ten teda konečne oficiálne dorazil a moje slová sa mi vypomstili. Toto bude vskutku zaujímavé!

Seriál nás skutočne zavedie do dávnej doby Kryptonskej. Presnejšie do doby, kedy bol Supermanov dedko ešte iba mladý chalan. O deji sa toho zatiaľ moc nevie, no vyzerá to veľmi dobre. O tom, že to bude iný druh seriálu nás presvedčilo už meno scenáristu, David S. Goyer, ktorý napísal filmy Temný Rytier a Muž z Ocele. Ako to teda celé dopadne netušíme, no našu pozornosť už tvorcovia majú. Možností je veľa, tak hlavne ich nepremárniť.

REKLAMA

Superhrdinské seriály sa totižto tiež už začínajú trocha kopiť. Stanica CW nás doslova zahlcuje svojimi DC seriálmi, a nie každého to vkuse baví. Jediný, kto to ako tak ťahá je Marvel/Netflix a Gotham. Seriálu Krypron teda určite veríme, už len preto, že vyzerá naozaj veľmi zaujímavo, a mohlo by ísť o krásnu zmenu, práve tak ako pri seriáli Gotham. Goyer nám samozrejme sľubuje krásny podtitul, ktorý už teraz určite chytil každého fanúšika Supermanových komiksov “nejde o to, ako sme umreli, ale ako sme žili”. V marci si teda aspoň my na tento seriál určite dáme pozor!

Ako sa trailer pozdáva vám? Zaujíma vás tento príbeh? Napíšte nám do komentárov.

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Znalec

Napísal Filip Scherhaufer

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Roky v redakciiContent Author

One Ping

  1. Pingback:

Pridaj komentár