Jedna z najväčších postáv Marvelu konečne potvrdená pre Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Bude v Infinity War Spider-Man?

V poslednom čase sa k nám dostáva mnoho noviniek o Avengers: Infinity War. Najnovšie sme sa dozvedeli, že aj keď si Chris Hemsworth v nadchádzajúcom filme zahrá, scenár ešte stále nevidel. V očakávanej komiksovke si zahrá aj Zoe Saldana v roli Gamory, možno Tiv Tyler ako Betty Ross. Film sa natáča v Škótsku. Gwyneth Paltrow si ešte nie je istá, či sa vo filme objaví ako Pepper Potts a vyzerá, že ju to ani moc nezaujíma. Ju totižto celkovo prestáva baviť herectvo.

Ak vám tieto novinky nestačia, čo určite nestačia, je tu ďalšia veľká novinka. Ako sa dozvedáme, ku boju proti Thanosovi sa k Avengers a Guardians of the Galaxy pripojí aj jeden veľmi populárny superhrdina sveta Marvel.

Tom Holland poskytol rozhovor časopisu Vogie Italia, a potvrdil, že Spider-Man sa v skutočnosti objaví v Avengers: Infinity War. Cez svoj twitter nám potom ponúkol preklad textu, kde rozpráva o svojej roli v Infinity War.

Tom Holland Spider-Man
Zdroj: screenrant.com

Čo ale ostáva záhadou je, akú úlohu v nových Avengers bude Spidey mať. Sólový film Spider-Man: Homecoming vyjde pred Infinity War, takže ten nám pravdepodobne prezradí, ako Spider-Man zapadá do tímu Avengers. Veľa aj záleží na dohode medzi Sony a Marvelom, ktorá zaručuje Spideyho zapojenie v MCU.

Čo sa dozvedáme o osude Spider-Mana v Inifinity War z komiksov? V sérii Infinity Gauntlet, na ktorej stavia nadchádzajúci film, je Spider-Man jeden z posledných superhrdinov povolaných k boju proti Thanosovi. Do boja nakoniec dorazí a v okamžiku ho zasiahne do hlavy kameň. To sa môže zdať ako celkom nudný koniec pre superhrdinu Spideyho kalibru, je ale celkom isté, že niečo podobné sa na plátne nestane.

Avengers Infinity Gauntlet komiks
Zdroj: denofgeek.com

Teraz už naozaj začína byť jasné, ako veľmi obrovským a dôležitým filmom v MCU bude Avengers: Infinity War. Tiež už sa neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -