OdporúčameOsobnostiVýber šéfredaktora

Bella Thorne zverejnila svoje nahé fotky po tom, čo ju vydieral hacker!

Treba uznať, že slávne osobnosti to v živote nemajú ľahké. Veľmi často doplácajú na to, že chcú svojim partnerom poslať pikantné fotky, ktoré sú mierené iba pre ich oči. Bohužiaľ, po celom svete sa nachádzajú vypočítaví hackeri, ktorí sa k takýmto fotkám dokážu dostať.

Na nahých fotkách slávnych herečiek sa predsa dá zarobiť balík, no aj tak nakoniec všetky končia na internete, kde si ich dokáže každý vyhľadať. Väčšina týchto fotiek pochádza zo služby iCloud, ktorú si veľa ľudí nevie dostatočne dobre zabezpečiť. Doplatilo na to už stovky herečiek vrátane Jennifer Lawrence, Kaley Cuoco, Mary Elizabeth Winstead či Amber Heard. A to je naozaj iba zlomok zo všetkých.

Bella Thorne

Zdroj: dailymail.co.uk

Bella Thorne zverejnila svoje nahé fotky

Najnovšou obeťou podobného škandálu je herečka Bella Thorne, ktorá sa preslávila filmami a seriálmi na Disney Channel. Medzi jej novšie filmy patrí napríklad Polnočná láska alebo Mladí zabijaci. Herečka v sobotu zverejnila na sociálnu sieť Twitter hneď niekoľko svojich polonahých fotiek.

Urobila to však z toho dôvodu, aby zmarila plány hackerovi, ktorý ju posledných 24 hodín vydieral. Začal jej posielať jej vlastné nahé fotky, ktoré mali patriť úplne iným očiam. Bella tak zobrala silu do vlastných rúk a urobila niečo, čo by skôr či neskôr spravil aj neznámy hacker. “Cítim sa hrozne. Cítim sa byť sledovaná, cítim, že mi niekto zobral niečo, čo mala vidieť iba jedna špeciálna osoba,” napísala.

Bella Thorne

Zdroj: twitter.com

Je to MOJE ROZHODNUTIE a TERAZ SI UŽ ODO MŇA NEZOBERIEŠ NIČ.” dodala herečka vo svojom vyjadrení. V ňom dokonca prezradila, že jej hacker poslal aj fotky iných celebrít, takže sa určite nezastaví iba pri nej.

Na druhý deň v jednom rozhovore povedala, že jej ten hacker pripadal ako 17 ročný chlapec. Dieťa, ktoré jednoducho spravilo veľkú chybu. Ona samozrejme nechcela, aby jej nejaké dieťa pokazilo celý život len preto, lebo nerozmýšľal rozvážne a správal sa ako idiot. “Nemôžeš kontrolovať môj život a nikdy ani nebudeš.”

Nevieme si ani predstaviť, aký tlak musela Bella prežívať. Nuž, slávne osobnosti už naozaj nemajú takmer žiadne súkromie…

Zdroj: eu.usatoday.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  TOP 10 legendárnych filmových klasík na Netflixe z 90. rokov

  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 komédií na Netflixe, ktoré si pozrieť na pozdvihnutie ducha v týchto ťažkých časoch

  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Pridaj komentár