Na slávnostnej premiére gangsterky Čierne na bielom koni predstavili aj novú pieseň Jany Kirschner

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V stredu 5. októbra 2022 v Bratislave premiéroval nový slovenský film, romantická gangsterka Čierne na bielom koni. Snímku bude na ceste do kín sprevádzať nová pieseň Jany Kirschner s jednoduchým názvom Lovestory. Naspievala ju spoločne s Milanom Ondríkom, predstaviteľom jednej z hlavných úloh, a na slávnostnej premiére bola pieseň predstavená publiku spoločne s videoklipom, o ktorý sa postaral Rasťo Boroš, režisér, scenárista i producent samotného filmu.

Premiéra gangsterky Čierne na bielom koni

Slávnostnej premiéry sa zúčastnila početná delegácia tvorcov a tvorkýň, medzi nimi aj herci Attila Mokos, Tomáš Mischura, Petr Vaněk a herečka Rebeka Poláková. Herci spomínali na živelné nakrúcanie v Lučenci a Rimavskej Sobote, teda na miestach, na ktorých sa príbeh odohráva. Obe mestá čakajú lokálne predpremiéry za účasti tvorcov, sprevádzané výrazným záujmom domáceho publika.

Hlavnými hrdinami gangsterky Čierne na bielom koni sú svojskí zločinci z Novohradu a Malohontu, krajiny nikoho, stratenej v čase kdesi na juhu Slovenska – Bandy Koháry (Milan Ondrík) a Lučáno Ármin Wámbéry (Attila Mokos). Spolu s naivným Zsoltim Bófantim (Tomáš Mischura) kvôli túžbe po šťastí čoraz viac narážajú na nepísané pravidlá malomestského organizovaného zločinu. A možno by to so cťou ustáli, keby práve do Lučenca nezavítala aj dvojica dravých finančných žralokov z Brna (Petr Vaněk a Tomáš Jeřábek), ktorí sem síce prišli na rutinnú pracovnú cestu, ale veľmi rýchlo pochopia, že Rimavská Sobota nie je finančné centrum Londýna. A robiť tu biznis, sa vymyká všetkým pravidlám z motivačných príručiek pre úspešných obchodníkov. Ako dlho potrvá, než s nimi obávaný pán Lučenca Šani Pataki (Zoltán Mucsi) stratí trpezlivosť? A stihne ich zachrániť láska k osudovým ženám – k Csille alias Katona Kitty (Rebeka Poláková) a k anjelsky nevinnej Janke (Jana Kovalčíková), ktorá sa naučila, že s chlapmi treba mať svätú trpezlivosť?

Trailer

Komediálna snímka o tom, prečo sa treba báť ľudí, ktorí vám podajú pero a povedia, že stačí podpísať, príde do kín na celom Slovensku o týždeň, vo štvrtok 13. októbra. Tvorcovia tvrdia, že ak ide o lásku, trochu bolieť to musí. Najmä ak ide o lásku k peniazom. Publikum sa o tom bude môcť presvedčiť už čoskoro vďaka distribučnej spoločnosti Continental film, ktorá film uvádza do kín.

Zdroj: TS Continental film

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -