Comic-Con 2018 je už takmer tu! Aké všetky veľké trailery a oznámenia uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Čo nám odhalí Comic-Con 2018?

Ako vieme, už tento týždeň sa bude konať nový ročník super-populárneho filmového festivalu v San Diegu! Ako sme si už zvykli, opäť sa dočkáme neuveriteľného množstva filmových trailerov a exkluzívnych informácií o tých najočakávanejších projektoch. Comic-Con 2018 nám toto všetko prinesie už onedlho, presnejšie 19. – 22. júla. My vám preto dnes odhalíme, čo všetko nám festival odhalí a kedy to uvidíme. Na čo všetko sa môžeme už o pár dní tešiť?

comic-con 2018
Zdroj: audubon.org

Štvrtok – Fox, Marvel, Christopher Nolan a viac

Už hneď prvý deň Comic-Conu 2018 bude stáť za to. Spoločnosť 20th Century Fox príde zaujať pripravovaným filmom Predátor (2018) a čas bude určite venovať aj X-Men: Dark Phoenix. Okrem toho sa dočkáme aj oslavy 10. výročia Star Wars: Clone Wars, predstavenie novej herečky v Doctor Who či informácií ohľadom novej série seriálu Iron Fist. Svoj priestor dostane aj Christopher Nolan, ktorý pracuje na 4K verzii filmu 2001: Vesmírna odysea, Marvel so svojimi novými hrami a aj oslava 10. výročia seriálu Breaking Bad. Popri tom sa určite dočkáme traileru na štvrtú sériu Better Call Saul.

zdroj: youtube.com

Piatok – Sony, The Walking Dead, Pán Prsteňov a viac

Ďalší veľký deň sa bude venovať ukážkam na pokračovania seriálov The Walking Dead a spin-offu Fear The Walking Dead. Neskôr svoj priestor dostane aj filmár J.J. Abrams, ktorý nám odhalí niečo o svojej spolupráci so spisovateľom Stephenom Kingom a taktiež sa dočkáme informácií o druhej sérii seriálu Star Trek: Discovery. Vo veľkom štýle sa predstaví aj film Bumblebee či pripravované tituly Glass a Halloween od spoločnosti Universal Pictures. Vzrušujúce novinky nám prinesie aj Sony Pictures Panel, s bližším pohľadom na filmy Venom a Spider-Man: Paralelné svety. V neposlednom rade sa nám konečne odhalí pripravovaný seriál Návrat do Stredozeme zo sveta Pána Prsteňov J.R.R. Tolkiena.

O čom bude seriál Pán Prsteňov?
Zdroj: dontfeedthegamers.com

Sobota – Warner Bros., DC, Simpsonovci a viac

Predposledný deň veľkolepo otvorí spoločnosť Warner Bros. Mali by sme sa dočkať traileru na film Aquaman, ukážky filmu Shazam! a informácií o pokračovaní Wodner Woman 1984. Taktiež dostaneme pohľad na celý plán univerza DC a nadchádzajúcich projektov, okrem toho dostaneme informácie o pripravovaných Lego filmoch, pokračovaní To 2, no pozrieme sa aj na The Meg, The Nun, A Star Is Born, Piadinôžka, Mowgli, Godzilla 2 či Minecraft film. Vzrušujúce novinky sa budú týkať aj filmu Creed 2 či očakávaného pokračovania Fantastické zvery 2, ktoré sa nám odhalí trailerom.

prvé zábery z aquamana
Zdroj: hdqwalls.com

Deň nebude ešte ani zďaleka u konca, pretože prídu informácie o nasledujúcich sériách seriálov The Orville, The Gifted, Krypton či The Good Place. Taktiež uvidíme, ako sa filmová séria Očista prerobí do televíznej podoby. Svoj vlastný panel dostane aj film Deadpool 2, na ktorom nám tvorcovia pravdepodobne odhalia špeciálnu verziu a možno aj nejaké informácie o pokračovaní. Fanúšikovia sa určite potešia aj Simpsonovcom, ktorí slávnostne ohlásia svoju historickú 30. sériu, po čom nám Matt Groening predstaví svoj netflixový seriál Disenchantment. Nával informácií by mal prísť aj od CW/DC seriálov (Flash, Legends of Tomorrow, Arrow, Supergirl, Black Lightning).

Nedeľa – Supernatural, Riverdale, Otvorený program

Práve posledný deň ostáva najviac otvorený, kedy sa pravdepodobne bude odohrávať väčšina hudobných a iných vystúpení. Aj napriek tomu nás neminú nové správy ohľadom populárnych a očakávaných pokračovaní seriálov Mayans MC, Legion, Supernatural či Riverdale, ktorý nám pravdepodobne odhalí trailer na novú sériu.

Ktoré tajomstvá boli odhalené vo finále druhej série Riverdale?
Zdroj: returndates.com

Zhrnutie

Nezabúdajte, že Comic-Con 2018 pravdepodobne odhalí omnoho viac, ako očakávame. V minulosti sme si už zvykli, že prekvapiť nás môže naozaj čokoľvek alebo ktokoľvek. My tu preto počas nasledujúcich dní budeme pre vás a ako prví vám prinesieme tie najaktuálnejšie informácie, nové odhalenie a veľkolepé trailery, ktoré tvorcovia v San Diegu odhalia. Nezabudnite teda pravidelne sledovať náš web, aby ste nič nezmeškali.

Tešíte sa na prichádzajúci Comic-Con 2018, ktorý potrvá od štvrtku do nedele? Tešíte sa na nejaké špecifické odhalenie, alebo sa radi necháte prekvapiť niečím, čo ste nečakali?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

    • Doteraz fungovali liveblogy prostredníctvom 24liveblog, avšak momentálne som tam nenašiel konto comingsoonu, ktorí sa väčšinou starali o tie najväčšie prepisy panelov, čiže nemôžem zaručiť, že to budú robiť aj tento rok. Po ukončení panelov sa však mnoho z nich dostane na youtube, samozrejme len bez excluzívnych ukážok, ktoré sú špeciálne pre účastníkov :D

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -