Ohlásilo práve štúdio Sony dátum premiéry filmu Venom 2?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Venom 2 ohlásený?

Ak patríte medzi tých, ktorí si novú komiksovku od štúdia Sony zamilovali, nasledujúce riadky vás nepochybne potešia. Z ničoho nič sa totiž na webe objavili nové dátumy premiér filmov od Sony v spoločnosti s Marvel Entertainment, a to aj s menším popisom. Zdroje nám tvrdia, že zatiaľ ide len o rýchle oznámenie a že ešte máme vyčkať na dlhšiu správu, avšak tá už pravdepodobne iba potvrdí to, čo bolo pred pár hodinami zverejnené.

Prišli teda až dva dátumy premiér ich nových filmov. Prvý by sme mali vidieť 10. júla 2020, zatiaľ čo druhý v tom istom roku, len s menším omeškaním, konkrétne 2. októbra 2020. Jediné informácie k zverejneným dátumom boli zatiaľ také, že prvý dátum si vezme úplne nový projekt, zatiaľ čo pri druhom máme očakávať pokračovanie.

Venom RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Záleží jedine na zárobkoch

Týmto pádom teda bez akýchkoľvek okolností usudzujeme, že naozaj sa pri druhom dátume pozeráme na oficiálne odklepnuté pokračovanie Venoma. Ako isto všetci viete, štúdio Sony miluje zisk a práve z tohto milovaného symbionta sa stal ohromný úspech aj napriek zmiešaným recenziám od kritikov a vlažnom prijatí ratingu PG-13, ktorý film sprístupnilo aj menším divákom.

S celosvetovým zárobkom 780 miliónov sa však toto ohlásenie jednoducho dalo čakať. Vyzerá to teda tak, že Venom bude pokračovať v tradícii dvojročných pokračovaní, aké sme mohli vidieť pri mnohých young-adult sci-fi filmoch. Čísla vravia samé za seba, takže veríme, že mnoho ľudí bude s touto správou spokojných. Ak vás ešte zaujíma, ktorý film by si mohol zobrať ten prvý dátum, je viac než pravdepodobné, že to bude upíri človek Morbius, ktorého si má strihnúť herec Jared Leto. V ďalších pripravovaných filmoch v sérii sa ukážu ešte aj Silver Sable a Black Cat, avšak tento ich spoločný projekt mal zatiaľ menšie problémy s realizáciou, čiže ho tipujeme na neskorší rok vydania.

Čo hovoríte na to, že si s veľkou pravdepodobnosťou pozriete v októbri 2020 pokračovanie filmu Venom? Ako hodnotíte jednotku s odstupom času? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -