Vojna medzi Reynoldsom a Jackmanom pokračuje! Je vysnívaný crossover s Deadpoolom a Wolverineom stále možný?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Dni pretekajú ako voda a nekončiaca vojna medzi Ryanom Reynoldsom a Hugh Jackmanom sa posunula bližie k úspechu. Túžba po filme, v ktorom by sme si mohli užiť Deadpoola a Wolverinea na jednom plátne znie naozaj vzrušujúco. Ale je také niečo vôbec možné? Tentokrát do ohňa priložil Ryan Reynolds, ktorý sa ocitol v šou Ellen DeGeneres. Tá sa taktiež pridala na stranu „hrdinu“ v červenom kostýme a vďaka tomu sa zrodila zaujímavá konverzácia. Moderátorku obľúbenej šou zaujímal vzťah medzi ním a Hugh Jackmanon. Spýtala sa ho, či Hugh Jackman zvážil niekedy jeho prítomnosť s Deadpoolom v jednom filme. Reynolds sa k tomu vyjadril jasne.

„Za také niečo by som ho zbožňoval. Rád by som zmiešal postavu Deadpoola a Wolverinea do podbného filmu ako bol Logan. Ale naozaj neviem. Neviem, či ho dokážem priviesť späť. Neviem, či ho dokážem priviesť späť k násiliu a chaosu. Ale snažím sa. Som s ním v kontakte každý druhý deň a poviem vám, nie je vo rivalita. Je to vojna.“

Na Comic-Cone sa premietne nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2!
Zdroj: latimes.com

Deadpool a Wolverine v jednom filme? 

Bez ohľadu na to, čo mu Jackman odpovie, Reynolds sa bez poriadne boja nevzdá. No negatívnych správ je bohužiaľ viac ako tých pozitívnych. Minulý mesiac bol Jackman požiadaný reportérom, aby sa definitívne vyjadril k budúcnosti svojej postavy. Herec trval na tom, že posledným filmom z jeho bohatej séria bude práve Logan. Odpovedal nasledovne.

  „Keď som videl film Deadpool, povedal som si jediné. Je to fakt skvelé. No všetko to bola len otázka času. Je to ako v najväčšom vare večierku, na ktorom tancujete už viac ako hodinu aj pol. A potom cítite, že nastal ten správny čas odísť. Pretože ak ostanete dlhšie, nebude to už pekné. Alebo ako keby vám na pol ceste domov zavolá kamarát a povie, že práve hrajú Michaela Jacksona. Jedna časť z vás chce ísť pretože má rado Jacksona. No tá druhá by najradšej ľahla do postele.“

Myslíte si, že sa ešte niekedy Hugh Jackman vráti v podobe Wolverinea? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: comicbook.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť