Uvidíme mamu Rey? Do Star Wars epizódy IX bola obsadená herečka Keri Russell!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Do Star Wars epizódy IX bola obsadená herečka Keri Russell!

Pripravovaný veľkolepý záver Skywalkerovej ságy je zatiaľ stále zahalený samými tajomstvami. Vieme, že ságu ukončí režisér J.J. Abrams, ktorý nám pred troma rokmi priniesol jej oživenie. Vieme, že scenár je už napísaný a že sa oň postaral práve Abrams s Chrisom Terriom, ktorý má na konte filmy Argo a Batman v Superman: Dawn of Justice. No a ešte vieme, že o hudbu sa postará John Williams, že natáčanie sa už čoskoro začne a že nikto z tvorcov nebude brať ohľad na odpor „fanúšikov“ voči filmu The Last Jedi.

Teraz však prichádza ďalšia veľká informácia a to práve castingová. Podľa všetkého sa nám vo finále predstaví ďalšia postava, ktorá by mala byť jedna z tých väčších. Tú si strihne herečka Keri Russell, ktorá je známa predovšetkým zo seriálu The Americans. Vidieť ste ju však mohli aj vo filmoch Mission: Impossible III a Úsvit Planéty Opíc. Fanúšikovia na sociálnych sieťach teda rovno začali špekulovať, koho by mohla Russell hrať a vyšla im celkom zaujímavá odpoveď.

Herečka Keri Russell
Herečka Keri Russell; Zdroj: celebsiren.com

Reyina mama?

Väčšina si totiž myslí, že pôjde práve o Reyinu mamu. Otázka, kto sú Reyiny rodičia tu koluje už od samotného traileru na film Star Wars: The Force Awakens. Oba filmy v novej trilógii nám však o nich zatiaľ prezradili len toľko, že boli niktoši, ktorí Rey bezdôvodne zanechali na planéte Jakku. Fanúšikovia však očividne tento fakt stále nechcú prijať, keďže predsa len, táto kapitola je ešte stále pomerne otvorená.

Nech už teda sú jej rodičia hocikto, určite by bolo zaujímavé vidieť aspoň nejakú flashback scénu malej Rey s jej mamou. Avšak, nesmie sa priečiť s odpoveďami, ktoré sme dostali v oboch filmoch. Toho sa však nebojíme, keďže J.J. sám povedal, že všetky postavy mali svoj vlastný ukončený príbeh už v roku 2015. Dôvod, prečo sa však rozhodol nerežírovať pokračovania bol taký, že chcel prenechať kreatívnu tvorivosť ostatným režisérom. Podľa jeho slov je však toto ukončenie také skvelé, že sa jednoducho musel vrátiť. Konieckoncov, ide o finále 40 ročnej ságy.

Tešíte sa na Epizódu IX? Bude podľa vás herečka Keri Russell matkou Rey, alebo pôjde o úplne odlišnú postavu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -