Na Comic-Cone sa premietne špeciálna nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2! Dostane sa aj k nám?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Na Comic-Cone sa premietne nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2!

Táto informácia asi nikoho neprekvapí… áno, Deadpool 2 sa podobne ako prvý film stal absolútnym hitom. Napriek extrémne silnej konkurencii v podobe Avengers: Infinity War a Solo: A Star Wars Story, si Deadpool 2 zarobil nádherných 722 miliónov! Navyše bol film opäť skvelo hodnotený zo strany kritikov aj divákov, ktorí si opäť pochvaľovali jeho humor a drzosť.

Avšak, už sme to tu raz písali. Aj Deadpool musí mať svoje hranice. Vo filmoch existujú rôzne limity, kedy štúdio musí zasiahnuť a vystrihnúť scény, ktoré už sú za hranicou akceptovateľnosti. Či už ide o silné nadávky alebo prehnané grafické násilie. Podľa posledných informácií mal teda aj Deadpool 2 hneď niekoľko takýchto vystrihnutých scén. Ak ste si však mysleli, že ich nikdy neuvidíte, mýlili ste sa. Svoju nezostrihanú premiéru si totižto Deadpool 2 odbije rovno na tohtoročnom Comic-Cone!

Deadpool
Deadpool 2 sa predsa len dočkal vlastnej necenzurovanej verzie filmu; Zdroj: www.hdwallpapers.in

Zvesti teda boli nakoniec pravdivé! Predĺžená, respektíve teda nezostrihaná verzia filmu bola celý ten čas naozaj vo výrobe. Jej oficiálny názov je Deadpool 2: Uncut a keďže dostáva rovno takúto premiéru, je viac než isté, že sa dostane aj na domáci trh. Tvorcovia to dokonca môžu krásne spojiť s kinoverziou filmu, keďže aj ona ešte stále čaká na svoje vydanie na Blu-Ray a DVD.

Štúdio 20th Century Fox to presne takto isto urobilo aj s rozšírenou verziou filmu X-Men: Budúca Minulosť v roku 2014. Rozšírený zostrih dostal názov Rogue Cut a ten neskôr vyšiel samostatne na Blu-Ray a DVD. Nechceme to teda zakriknúť, no ak by malo ísť všetko po správnosti tak rovnako by to malo byť aj s práve ohlásenou necenzurovanou verziou filmu Deadpool 2. My z nej zatiaľ poznáme iba jednu vytsrihnutú post-credits scénu, kde sa údajne Deadpool vrátil v čase aby zabil malého Hitlera. Bližšie informácie by sme sa mali dozvedieť práve na Comic-Cone počas Deadpool 2 panelu v hale H.

Myslíte, že sa táto verzia filmu dostane ku nám na Blu-Ray podobne ako Rogue Cut? Chcete vidieť necenzurovaného Deadpoola 2? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -