Filmy

Na Comic-Cone sa premietne špeciálna nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2! Dostane sa aj k nám?

Na Comic-Cone sa premietne nezostrihaná verzia filmu Deadpool 2!

Táto informácia asi nikoho neprekvapí… áno, Deadpool 2 sa podobne ako prvý film stal absolútnym hitom. Napriek extrémne silnej konkurencii v podobe Avengers: Infinity War a Solo: A Star Wars Story, si Deadpool 2 zarobil nádherných 722 miliónov! Navyše bol film opäť skvelo hodnotený zo strany kritikov aj divákov, ktorí si opäť pochvaľovali jeho humor a drzosť.

Avšak, už sme to tu raz písali. Aj Deadpool musí mať svoje hranice. Vo filmoch existujú rôzne limity, kedy štúdio musí zasiahnuť a vystrihnúť scény, ktoré už sú za hranicou akceptovateľnosti. Či už ide o silné nadávky alebo prehnané grafické násilie. Podľa posledných informácií mal teda aj Deadpool 2 hneď niekoľko takýchto vystrihnutých scén. Ak ste si však mysleli, že ich nikdy neuvidíte, mýlili ste sa. Svoju nezostrihanú premiéru si totižto Deadpool 2 odbije rovno na tohtoročnom Comic-Cone!

Deadpool

Deadpool 2 sa predsa len dočkal vlastnej necenzurovanej verzie filmu; Zdroj: www.hdwallpapers.in

Zvesti teda boli nakoniec pravdivé! Predĺžená, respektíve teda nezostrihaná verzia filmu bola celý ten čas naozaj vo výrobe. Jej oficiálny názov je Deadpool 2: Uncut a keďže dostáva rovno takúto premiéru, je viac než isté, že sa dostane aj na domáci trh. Tvorcovia to dokonca môžu krásne spojiť s kinoverziou filmu, keďže aj ona ešte stále čaká na svoje vydanie na Blu-Ray a DVD.

Štúdio 20th Century Fox to presne takto isto urobilo aj s rozšírenou verziou filmu X-Men: Budúca Minulosť v roku 2014. Rozšírený zostrih dostal názov Rogue Cut a ten neskôr vyšiel samostatne na Blu-Ray a DVD. Nechceme to teda zakriknúť, no ak by malo ísť všetko po správnosti tak rovnako by to malo byť aj s práve ohlásenou necenzurovanou verziou filmu Deadpool 2. My z nej zatiaľ poznáme iba jednu vytsrihnutú post-credits scénu, kde sa údajne Deadpool vrátil v čase aby zabil malého Hitlera. Bližšie informácie by sme sa mali dozvedieť práve na Comic-Cone počas Deadpool 2 panelu v hale H.

Myslíte, že sa táto verzia filmu dostane ku nám na Blu-Ray podobne ako Rogue Cut? Chcete vidieť necenzurovaného Deadpoola 2? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár