Sloník Dumbo vzlieta v ďalšom traileri na novú hranú Disneyho prerábku!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dumbo trailer

Na Disneyho rozprávkach vyrastal asi každý z nás. Aj napriek tomu, že sme ich sledovali ako deti, každý si v nich niečo našiel. Disney to s rozprávkami jednoducho vedelo a bohužiaľ, nejak sa po ceste stratili. Namiesto originálnych počinov sa rozhodli svoje slávne animáky prerábať do hraných verzií. Ďalší na rade je teda sloník Dumbo, avšak tentoraz so zaujímavou réžiou.

Čo si budeme hovoriť. Kráska a Zviera spolu s Knihou Džungle boli v podstate len prerobené od slova do slova do krásnej a drahej hranej podoby. S režisérom ako je Tim Burton však očakávame, že jeho Dumbo bude tento rok iný. Burton sa totiž vždy snažil prichádzať s originálnymi dielami a keď aj neuspel, jeho hlas bol vždy veľmi citeľný. Bude sa teda jeho adaptácia niesť v podobnom štýle?

Nový trailer nám síce toho stále moc nehovorí, skôr len ukazuje, avšak sľubuje nám niečo naozaj zaujímavé. Najväčšou zmenou od ostatných prerábok je totiž fakt, že náš malý hlavný hrdina v tomto prípade nebude rozprávať. A nie len on, žiadne zviera nebude. Aj preto veríme, že s Dumbom príde tá originálna nová vízia, ktorú nám štúdio Disney od začiatku pri ich prerábkach sľubovalo.

Hraný Dumbo teda do našich kín dorazí už 28. marca. Okrem zaujímavého poňatia prichádza aj s fantastickým obsadením. V hlavných rolách sa objavia herci Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito a Eva Green. O hudbu sa postará Danny Elfman.

dumbo trailer
Zdroj: collider.com

Čo hovoríte na hranú prerábku filmu Dumbo? Ste radi, aké zmeny sa v tejto verzii urobili? Myslíte si, že Tim Burton bola skvelá voľba na režiséra tohto filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -