FilmyTrailery

Sloník Dumbo vzlieta v ďalšom traileri na novú hranú Disneyho prerábku!

Dumbo trailer

Na Disneyho rozprávkach vyrastal asi každý z nás. Aj napriek tomu, že sme ich sledovali ako deti, každý si v nich niečo našiel. Disney to s rozprávkami jednoducho vedelo a bohužiaľ, nejak sa po ceste stratili. Namiesto originálnych počinov sa rozhodli svoje slávne animáky prerábať do hraných verzií. Ďalší na rade je teda sloník Dumbo, avšak tentoraz so zaujímavou réžiou.

Čo si budeme hovoriť. Kráska a Zviera spolu s Knihou Džungle boli v podstate len prerobené od slova do slova do krásnej a drahej hranej podoby. S režisérom ako je Tim Burton však očakávame, že jeho Dumbo bude tento rok iný. Burton sa totiž vždy snažil prichádzať s originálnymi dielami a keď aj neuspel, jeho hlas bol vždy veľmi citeľný. Bude sa teda jeho adaptácia niesť v podobnom štýle?

Nový trailer nám síce toho stále moc nehovorí, skôr len ukazuje, avšak sľubuje nám niečo naozaj zaujímavé. Najväčšou zmenou od ostatných prerábok je totiž fakt, že náš malý hlavný hrdina v tomto prípade nebude rozprávať. A nie len on, žiadne zviera nebude. Aj preto veríme, že s Dumbom príde tá originálna nová vízia, ktorú nám štúdio Disney od začiatku pri ich prerábkach sľubovalo.

Hraný Dumbo teda do našich kín dorazí už 28. marca. Okrem zaujímavého poňatia prichádza aj s fantastickým obsadením. V hlavných rolách sa objavia herci Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito a Eva Green. O hudbu sa postará Danny Elfman.

dumbo trailer

Zdroj: collider.com

Čo hovoríte na hranú prerábku filmu Dumbo? Ste radi, aké zmeny sa v tejto verzii urobili? Myslíte si, že Tim Burton bola skvelá voľba na režiséra tohto filmu? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  AMUNDSEN - výpravný film o slávnom objaviteľovi vznikal aj v Prahe

  Filmy

  TROLL: Príbeh o chvoste – nový film od tvorcov Shreka či Madagaskaru

  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Pridaj komentár