Dwayne Johnson oslavuje 20 rokov v Hollywoode a ďakuje fanúšikom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dwayne Johnson oslavuje 20 rokov v Hollywoode

Dwayne Johnson je teraz v Hollywoode dobre stanoveným menom, 20 rokov dozadu to však nebolo úplne tak. Bol známy ako wrestlingová hviezda s menom The Rock. Teraz oslavuje svoj míľnik a predovšetkým sa rozhodol poďakovať fanúšikom. Hovorí pri tom ako vytvoril svoj image aj napriek tomu, že ho chceli formovať inak.

Hotel, v ktorom mal stretnutie, mu pripravilo príjemné prekvapenie. Na izbe sa nachádzala značka jeho tequily či jeho energetický drink, najviac potešujúcim však bola mozaika z filmov, v ktorých si zahral. Uvedomil si tak, že je s filmami už dve dekády a rozhodol sa o tom natočiť video na Instagrame.

Nechcel byť ako iní

Povedal, že nikdy nečakal, že jeho filmová kariéra takto dopadne. Keď prišiel pred dvadsiatimi rokmi do filmového sveta, tak mu „experti“ povedali, že sa nemôže nazývať The Rock. Nemá toľko chodiť do fitka a naopak, má stratiť zo svojej telesnej hmotnosti. Ak chce vraj preraziť, má vraj byť ako George Clooney alebo Will Smith.

On sa však rozhodol byť sám sebou a stavať na svojej wrestlingovej persóne. Povedal, že aj keby takto zlyhal, vedel by, že je zlyhanie jeho vlastné. Teraz však vidí tú mozaiku a vie, že to malo zmysel. Jeho veľké vďaky patria všetkým fanúšikom z celého sveta.

dwayne johnson filmy
Zdroj: indiewire.com

Od Kráľa škorpióna k Black Adamovi

Jeho prvá úloha bola vo filme Múmia sa vracia. Následne jeho postava dostala vlastný spin-off, teraz už dobre známy Kráľ škorpión. Dobre si ho môžeme pamätať aj z akčného trileru Kráčajúca skala a potom role len prichádzali. Objavil sa aj v ságe Rýchlo a zbesilo a pokračovania filmov Jumanji ho tiež chceli ako jednu z hlavných postáv.

Bol hrdinom Herculom a skúsil si aj dabingovú rolu v disneyovke Vaiana: Legenda o oceáne. Vo filme Red Notice dokázal, že vie prekombinovať svoje žánre – okrem vyššie zmienených aj komédiu. Už onedlho ho uvidíme v komiksovke Black Adam, čo bude jeho vstupom do superhrdinského sveta. Prvé filmové spracovanie patrí tejto ustanovenej filmovej hviezde.

Vedeli ste, že Dwayne Johnson hrá vo filmoch už 20 rokov? Pamätáte sa ešte na Kráľa škorpióna? Ktorá jeho úloha je tá vaša obľúbená? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -