Známy slovenský youtuber Edyn radí 5 filmov ktoré musíš vidieť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Youtube sa dnes naozaj nosí, a ľudia ho sledujú čoraz viac a viac. Tí, ktorí však pozerajú aj slovenských youtuberov, musia poznať meno Edyn. Je to mladý a talentovaný chalan, ktorý sa na slovenskej youtube scéne vyšvihol naozaj rýchlo. Má už cez 70 000 subscriberov, a číslo mu stále nádherne rastie. Aj keď slovenský youtube nesledujem, našlo sa jedno video, ktoré ma svojím názvom donútilo ho pozrieť. 5 FILMOV KTORÉ MUSÍŠ VIDIEŤ. Presne tak, Edyn radí, ktorých 5 filmov by ste si mali pozrieť, a jeho názory stoja za to! Niektoré z nich mám aj ja naozaj rád, a tak sa pozrime na jeho rebríček.

Edyn teda vybral 5 filmov, ktoré musíte vidieť

  1. Interstellar
  2. Pursuit of Happyness (Šťastie na dosah)
  3. Breakout
  4. Friends with benefits (Ide len o sex)
  5. Predestination

Pokiaľ sa o filmoch chcete dozvedieť viac, určite si pozrite Edynove video. V komentároch pod videom sa však konala aj „mini anketka“, kde diváci vyberali, ktorí z filmov majú najradšej. Dopadlo to nasledovne:

  1. Friends with benefits (Ide len o sex)
  2. Pursuit of Happyness (Šťastie na dosah)
  3. Interstellar
  4. Breakout
  5. Predestination

Nuž, môj rebríček by vyzeral úplne inak než ten, ktorí vytvorili diváci. Pokiaľ si chcete pozrieť iné Edynove videá, jeho kanál nájdete tu. Každopádne, veľmi sa tešíme na pokračovanie tejto série, kde uvidíme ďalšie úžasné filmy!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -