Owen Wilson a Ed Helms hľadajú svojho biologického otca v prvom traileri na komédiu Father Figures!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Owen Wilson a Ed Helms v prvom traileri na Father Figures!

Milovníci moderných komédií sem pravdepodobne klikli už keď videli mená hlavných aktérov. Presne tak, komediálne esá Owen Wilson a Ed Helms sa spájajú v tomo naozaj zaujímavom projekte od Warner Bros, Father Figures. Ako už názov môže značiť, Wilson a Helms si zahrajú bratov, ktorí sa práve dozvedeli, že ich otec v skutočnosti nezomrel, ako im bolo povedané v minulosti.

Ich mama iba nevedela, kto je ich skutočným otcom. Obaja sa teda vydajú na výlet po USA aby ho našli. Podobných príbehov sme v komédiách videli už dosť, no musím povedať, že aj tak nás tento projekt zaujal. Už len kombinácia Wilson-Helms je veľmi lákavá, no keď sa pozrieme za oponu, tento film si zobral naozaj zaujímavé režisérske meno. Je ním Lawrence Sher. Pýtate sa, prečo je to také zaujímavé? Nuž, síce toto bude jeho režijný debut, pri komédiách sa pohybuje už naozaj dlhú dobu. O ňom ale až keď si pozriete spomínaný trailer (ide o red-band verziu, to znamená, že je prístupný od 15 rokov):

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3GOjf9ZGnIQ]

Z traileru cítiť pohodovú náladu, no zároveň naozaj R-kové vtipy. Ako teda táto kombinácia vyznie na plátne? Netušíme. Ak sa však na trailer pozriete ešte raz a poriadne, všimnete si aj dobrú kameru. No a práve toto bolo povolanie režiséra Lawrenca Shera posledných 16 rokov. Sher ako kameraman však netočil len treťotriedne komédie. Na konte má totižto I Love You, Man; The Hangover Trilogy, Due Date, The Dictator a práve teraz pracuje na pokračovaní slávneho filmového monštra Godzilla: King of the Monsters. Ak máte radi tento žáner, je vám jasné, že tento chlapík pracoval s tými najlepšími. Uvidíme teda, koľko sa od nich naučil. Bohužiaľ, film bude vždy stáť na scenári, ktorý v tomto prípade Sher nepísal. Trailer nás síce úplne nepresvedčil, no zatiaľ to vyzerá ako príjemná oddychovka, i keď s naozaj tvrdým humorom (a skvelým vedľajším obsadením – J.K. Simmons, Christopher Walken, Vin Rhames). Owen a Ed, veríme vám!

Zaujal vás film Father Figures? Máte radi hlavných predstaviteľov? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -