Filmy

Príliš ofenzívny gay! Bude v Rusku film Kráska a zviera zakázaný?

Rozprávka, ktorá teší mnoho malých ale aj veľkých. Plná lásky, priateľstva a nebojácnosti. Reč je o diele s názvom Kráska a zviera, ktoré sa tento rok, v marci, dočká filmového spracovania. Prečo by teda mal byť aj napriek všetkým dobrým, už vymenovaným vlastnostiam film Kráska a zviera zakázaný?

LeFou pohoršuje krajiny

Nová správa, ktorá došla od BBC tvrdí, že Rusko chce zakázať film Kráska a Zviera. Môže za to postava LeFou, ktorá je vo filme gayom. Áno, počujete správne a pripravte sa na veľké pohoršenia od organizácií mávajúcich dúhovými vlajkami. V spomínanom Rusku ich však asi veľa nebude. Existuje u nich totiž striktný zákon proti propagácii gayov. Čo je aj dôvodom, prečo štát uvažuje dať filmu ban. Čo nás však prekvapilo bol postoj od Alabamy, ktorá taktiež chce film zakázať kvôli postave LeFou.

lefou

Postava LeFou je známa ako prvá gay postava v histórii Disney filmov a rozprávok, Zdroj: ew.com

Rovanké a pritom odlišné

Ako v rozprávke, tak aj vo filme sa objavuje scéna, kde v hostinci začne LeFou piesňou prejavovať svoju náklonnosť k úžasnému Gastonovi. Režisér definuje postavu LeFou ako niekoho, kto jednu minútu chce byť Gaston a druhú ho chce pobozkať.

V oficiálnom klipe od Disney môžeme vidieť scénu s LeFou a jeho piesňou o tom, za ktorý tým vlastne kope. Taktiež môžeme vidieť malé žmurknutie do kamery. Je to vyzývavá choreografia, no odpovedá tej z 90. rokov, ktorá zakázaná v Rusku nebola.

About author

Milá, mladá, pekná, usmievavá :)
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár