Inhumans od Marvelu prichádzajú! Kedy bude premiéra a kto všetko si v nich vlastne zahrá?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy bude premiéra Inhumans a kto všetko si v nich zahrá?

Marvel síce v poslednej dobe láka viac na svoje veľké filmové trháky, no na tie televízne nezabúda. Ak ste sa potešili, keď Marvel ohlásil svoj nový seriál Inhumans, máme pre vás dobré správy. Včera boli totižto ohlásené a potvrdené všetky dôležité informácie. Tie zahrňujú kompletné obsadenie a oficiálny dátum premiéry. Taktiež nezabudnime, že Inhumans si skočia aj na veľké IMAX plátna, ako to teda bude s tými?

Oficiálna premiéra je nakoniec ustanovená na 26. septembra a seriál je potvrdený pre televíziu ABC. Ako to však bude so spomínanými IMAX epizódami? Na IMAX plátna sa dostanú iba prvé dva diely, ich dátum premiéry je 1. september a budú sa premietať dva týždne. Či sa ale dostanú aj do nášho IMAXu zatiaľ nevieme. No a kto všetko si pobral hlavné role? Ako Black Bolt sa nám predstaví Anson Mount, ako Medusa zase Serinda Swan no a ako Maximus, Iwan Rheon. Ak chcete vedieť o postavách niečo viac a zistiť, kto ďalší si v seriáli zahrá tak kliknite sem. My sme ale zatiaľ spokojní, septembrové načasovanie je tak akurát. Už sa iba modlíme, nech si Inhumani odbijú premiéru aj v našom IMAX kine!

Anson Mount si zahrá hlavného Inhumana, Black Bolta!
Anson Mount si zahrá hlavného Inhumana, Black Bolta!

Serinda Swan sa predstaví ako Medusa!
Serinda Swan sa predstaví ako Medusa!

Čo vravíte na oficiálne tváre Inhumanov? Chceli by ste vidieť prvé dve epizódy v našom IMAX kine? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Obrázky: IMAX.com

ZDROJIMAX

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah