Ghost Rider v Agents of S.H.I.E.L.D. odhalený!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ghost Rider sa pomstí v novej sérii agentov!

k ste to s marvelovskými agentmi náhodou na začiatku vzdali, teraz máte najvyšší čas na zmenu. Ich prvý hraný seriál sa momentálne teší veľmi vysokej popularite a hlavne skvelými hodnoteniami (rottentomatoes.com: 93%). Nachádza sa teda tam, kde chce byť momentálne každý seriál. Prečo by ste sa na to ale mali znovu začať pozerať? Do ich začínajúcej štvrtej série totiž prichádza obľúbený hrdina Ghost Rider. No ak máte teraz na mysli toho s Nicolasom Cageom, tak sa bohužiaľ mýlite.

Marvel nám predstaví iného Ghost Ridera. Johnyho Blazea vystrieda Robbie Reyes, ktorého bude hrať Gabriel Luna. Robbie Reyes sa ako Ghost Rider prvýkrát objavil v sérii All-New All-Different Marvel. Hlavný rozdiel medzi ním a Blazeom je ten, že Robbie je stredoškolák a namiesto motorky, jazdí na aute. Osobne túto zmenu prijímam pozitívne, do agentov sa táto postava veľmi hodí. Magazín Entertainment ale dneska zverejnil prvú fotografiu, kde sa môžeme prvýkrát pozrieť na Robbieho v civilnej podobe. Neskôr Marvel zverejnil video, kde môžeme prvýkrát zbadať Riderove auto, ale obraz nám trochu prekrývajú ohnivé plamene. Fotku aj video nájdete pod týmto odstavcom.

Ghost Rider
Ghost Rider

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=04Ov7mkgc6k]

Čo hovoríte na túto zmenu? Brali by ste radšej Johhnyho Blazea? Budete sledovať štvrtú sériu Agentov? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -