Seriály

Ghost Rider v Agents of S.H.I.E.L.D. odhalený!

Ghost Rider sa pomstí v novej sérii agentov!

k ste to s marvelovskými agentmi náhodou na začiatku vzdali, teraz máte najvyšší čas na zmenu. Ich prvý hraný seriál sa momentálne teší veľmi vysokej popularite a hlavne skvelými hodnoteniami (rottentomatoes.com: 93%). Nachádza sa teda tam, kde chce byť momentálne každý seriál. Prečo by ste sa na to ale mali znovu začať pozerať? Do ich začínajúcej štvrtej série totiž prichádza obľúbený hrdina Ghost Rider. No ak máte teraz na mysli toho s Nicolasom Cageom, tak sa bohužiaľ mýlite.

Marvel nám predstaví iného Ghost Ridera. Johnyho Blazea vystrieda Robbie Reyes, ktorého bude hrať Gabriel Luna. Robbie Reyes sa ako Ghost Rider prvýkrát objavil v sérii All-New All-Different Marvel. Hlavný rozdiel medzi ním a Blazeom je ten, že Robbie je stredoškolák a namiesto motorky, jazdí na aute. Osobne túto zmenu prijímam pozitívne, do agentov sa táto postava veľmi hodí. Magazín Entertainment ale dneska zverejnil prvú fotografiu, kde sa môžeme prvýkrát pozrieť na Robbieho v civilnej podobe. Neskôr Marvel zverejnil video, kde môžeme prvýkrát zbadať Riderove auto, ale obraz nám trochu prekrývajú ohnivé plamene. Fotku aj video nájdete pod týmto odstavcom.

Ghost Rider

Ghost Rider

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=04Ov7mkgc6k]

Čo hovoríte na túto zmenu? Brali by ste radšej Johhnyho Blazea? Budete sledovať štvrtú sériu Agentov? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu menom Daybreak. Pozrite si trailer

  Seriály

  Maďar žaluje Marvel pre ukradnutú ikonickú zvučku z animáku X-Men

  Pridaj komentár