Stan Lee potvrdil hneď tri ďalšie cameá!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

to by ho len nepoznal. Je to žijúca legenda. Stan Lee. Človek, ktorý vytvoril postavy ako Iron Man, The Incredible Hulk alebo Doctor Doom. Je jednou z najznámejších tvárí Marvel Comics. Stan má už 93 rokov, no aj napriek tomu stále žije svoj život na plno. Chodí na akcie, no hlavne, hrá skoro v každom Marvel filme. 

Jeho role sa nazývajú cameá, sú to krátke , niekedy pár sekundové scény. Každý poriadny fanúšik ho vo filme dokáže nájsť. Jeho posledné MCU cameo bolo vo filme Civil War. Hral tam poslíčka FedExu. To bolo jeho už 30. cameo! Hovorilo sa, že X-Men Apocalypse by mal byť jeho posledným, vraj už na to nemá vek. Haha, omyl!

Stan Lee

Stan Lee nekončí. V akých filmoch ho teda uvidíme?

Na Kanadskom Fan Expo ho vypočúvala jedna lokálna show. V interview sa vyjadril, že bude mať cameo v dalších troch filmoch! O aké filmy teda ide? Prezradil aj to! bude to Guardians of The Galaxy vol. 2, Spider-Man: Homecoming a Doctor Strange. Keď sa ho spýtali na to, či si role vyberá sám, odpovedal svojsky:

Oh,nie,nie, oni ich vyberajú. Ak by to bolo na mne, vybral by som si pol hodinovú úlohu. Oni mi vyberú len pár sekundovú, boja sa, že by som zatienil hviezdy. Ved viete ako to je.

Pozrime sa teda ešte na jeho najzaujímavejšie cameá. Tešíte sa na tie nové?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -