Ďalšie kráľovské dieťa je na ceste. Princ Harry a Meghan čakajú prvé dieťa!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Z Kensingtonského paláca dnes prišla šťastná správa! Svet totižto obletela novinka, že kráľovský pár, teda princ Harry a Meghan Markle čakajú ich prvé dieťa. Táto šťastná novinka prichádza iba päť mesiacov po tom, čo táto dvojica spečatila svoju lásku 19. mája tohto roka kráľovskou svadbou. Stretávať sa spolu začali ešte späť v júli roku 2016, kedy sa neskôr v októbri odhalilo, že tvoria oficiálny pár. Čas spolu trávili v Londýne a v Toronte, kde Meghan natáčala seriál Kravaťáci. Netreba predsa zabúdať na to, že ešte predtým, ako sa Meghan stala vojvodkyňou zo Sussexu, pôsobila ako herečka v rôznych známych projektoch.

harry a meghan čakajú prvé dieťa
Zdroj: hellomagazine.com

Harry a Meghan čakajú prvé dieťa!

Podľa dostupných informácii by sme nového člena kráľovskej rodiny mali privítať už na jar budúceho roka. Oficiálna správa taktiež hovorí, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu „oceňujú všetku podporu, ktorú dostávajú od ľudí z celého sveta od ich svadby v máji a s potešením oznamujú túto radostnú novinku verejnosti„. Povráva sa, že pár informoval kráľovskú rodinu o tejto šťastnej novinke na svadbe princeznej Eugénie. Každopádne, ešte pred samotným pôrodom majú Meghan a Harry iné povinnosti. Pripravujú sa na návštevu Austrálie, Nového Zélandu, Fiji a Tonga. Práve dnes, kedy prišlo oficiálne oznámenie o jej tehotenstve, pricestovali do austrálskeho Sydney, kde pár otvorí „Invictus Games“.

Pokiaľ by vás zaujímalo, ako sa kráľovský pár spoznal, určite dajte šancu filmu Harry a Meghan: Kráľovská romanca. Ide o televízny film, o ktorý sa postarala stanica Lifetime. Premiéroval tesne pred dátumom ich svadby. Rolu princa Harryho v ňom na seba zobral herec Murray Fraser. Herečku Meghan Markle si zase strihla Parisa Fitz-Henley. Pokiaľ si o filme chcete prečítať viac, určite klikajte na náš článok.

Nám teda neostáva nič iné, ako im srdečne pogratulovať a čakať na ďalšie novinky!

Zdroj: people.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -