Dávaj pozor, čo fotíš! Prvý trailer na horor Polaroid ti to potvrdí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Kto by to bol povedal, že aj v lete sa na striebornom plátne objaví horor. Weinstein Company a Dimension Films pred pár dňami vydali prvý trailer na ich nový film s názvom Polaroid. Ako sme si mohli všimnúť, horory k nám pribiehajú z každej strany. Nízky rozpočet je totižto vždy dobrým znakom k zisku. Aj preto nás tento rok čaká obrovský počet filmov tohto žánru.

Pred nedávnom sa objavil trailer na horor 47 Meters Down, kde svoje obete terorizuje žralok. Taktiež príde aj Wish Upon a Hellraiser. Nechýba ani nová Annabelle: Creation a ešte len pred pár dňami na svetlo sveta zavítal trailer na Cult of Chucky. Túto nabitú zostavu doplní vyššie spomínaný Polaroid, ktorý by mohol pomedzi týmito filmami zasadnúť na trón.

„Nestláčaj“; zdroj: screenrant.com

Polaroid je niečo medzi filmami Nezhasínaj! a Oculus. Nemalý počet mladých ľudí narazí na starý záhadný fotoaparát Polaroid. Tento však v sebe skrýva zlo, ktoré zachytáva smrť. Pri márnych pokusoch rozlúštiť záhadu sa naša skupinka hlavných postáv začína zmenšovať a temnota naberá na sile.

Taktiež si môžeme všimnúť prvky z filmu Ouija. Trailer nám zobrazuje typické „pohyby“ hororových filmov, pri ktorých nechýba ani poriadna dávka napínavých momentov. Či sa film zaradí do kategórie PG-12 alebo R-rated nie je známe. Avšak, očakáva sa prvá menovaná, no smútiť zďaleka nemusíme. Horor bez krvi je vždy lepším ako ten, v ktorom sa jej „preleje“ za litre.

Herecké obsadenie

Žiadne hviezdy neuvidíme, ale pri takýchto filmoch to je zvykom. Vo filme sa objavia Madelaine Petsh (Riverdale), Kathryn Prescott (24: Legacy) a Javier Botet (V zajatí démonov 2, Múmia). Film budú produkovať profesionáli, ktorí od roku 2000 až 2008 pracovali na sérii Kruh a Nenávisť. Od toho roku nepriviedli žiaden projekt a preto sa od filmu Polaroid očakáva vysoká kvalita.

https://www.youtube.com/watch?v=3Zmk3z1ZJzA

Tento zaujímavý horor nám uzavrie leto, kedy sa jeho premiéry dočkáme 25. augusta. Ak vás táto novinka zaujíma, nezabudnite si pozrieť trailer, ktorý na vás čaká vyššie. Varoval som vás.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -