Streamovacia platforma Hulu vydá zaujímavý horor Books of Blood. O čom bude tento antalogický príbeh?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúci horor Books of Blood od Hulu je založený na príbehoch z knihy s rovnakým názvom od spisovateľa Clivea Barkera. K dnešnému dňu sa môže projekt pýšiť aj novým plagátom a oficiálnym dátumom vydania. Ten tvorcovia určili na 7. októbra 2020.

Čo už nenecháva horor Books of Blood od Hulu tajomstvom?

Režisérom projektu je Brannon Braga, pre ktorého to bude celovečerný debut. Scenár napísal Adam Simon. Na palube sa taktiež nachádza aj Seth MacFarlane, avšak tentokrát v pozícii výkonného producenta.

Herecké obsadenie je menej známe, ale to je pri hororových filmoch normálne. Tentokrát uvidíme na malej obrazovke umierať postavy hercov ako Anna Friel, Britt Robertson, Rafi Gavron, Yul Vazquez a Freda Foh Shen.

Books of Blood Hulu
Zdroj: bloodydisgusting.com

Pripravte sa na tri rozličné príbehy

Books of Blood je film založený na poviedke, ktorá diváka zavedie na cestu do nezmapovaného a zakázaného územia troch záhadných príbehov zamotaných v priestore a čase.

Zatiaľ nám síce nebolo povedané, ktorý z príbehov bude slúžiť ako hlavný tok inšpirácií, ale to nám prekážať nemusí. Spisovateľa označil totižto aj samotný Stephen King ako „budúcnosť hororu“ a na svojom konte má hneď niekoľko zaujímavých výtvorov. Za zmienku stojí ikonický Hellraiser alebo Candyman.

Books of Blood Hulu
Zdroj: movieweb.com

Ak nazrieme do minulosti, Barker je v hororovom žánri dlhoročnou autoritou. Jeho príbeh Hellbound Heart slúžil ako inšpirácia pre franšízu Hellraisera. Okrem toho zrežíroval aj niekoľko filmov – Nightbreed a Lord of Illusions.

Kniha Books of Blood bola publikovaná v roku 1984 a fanúšikovia si užijú jej prevedenie v modernej kinematografii. Ako to celé dopadne sa dozvieme počas tohtoročného Halloweenu, pričom trailer by sa mal dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na horor Books of Blood, ktorý si pod svoje krídla zobrala streamovacia platforma Hulu? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -