V novinke Husia koža 2: Strašidelný Halloween opäť ožívajú monštrá! Čo nám odhalil prvý trailer?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer filmu Husia koža 2: Strašidelný Halloween

Rodiny s deťmi, spozornite! Dnes vám predstavíme pripravovanú dobrodružnú rodinnú komédiu, ktorú určite nebudete chcieť zmeškať. Ožívajúce strašidlá a príšery sa už onedlho vrátia na filmové plátna a my už vieme, čo máme očakávať. V novinke Husia koža 2: Strašidelný Halloween opäť ožijú monštrá uväznené v kinách, a ešte k tomu v ten najsprávnejší čas: na Halloween! Pozrite sa na prvú ukážku filmu, ktorý sľubuje veľkú dávku nielen zábavy, ale aj napätia.

Husia koža 2: Strašidelný Halloween je adaptáciou knižných bestsellerov amerického spisovateľa R.L. Stinea. Ide o pokračovanie úspešného rodinného fantasy z roku 2015, v ktorom sa predstavili napríklad Jack Black (Jumanji: Vitajte v džungli) či Dylan Minnette (13 Reasons Why). V novinke sa pod režisérskou taktovkou Arihom Sandela stretne nové obsadenie na čele s Madison Iseman, ktorú si môžete pamätať z posledného Jumanji, Chrisom Parnellom (21 Jump Street) či s výnimočne vtipným Kenom Jeongom (Vo štvorici po opici). Producenti však potvrdili aj návrat Jacka Blacka, ktorý bude opäť hlasom bábky Slappyho.

Po nedávnom úspechu v podobe Jumanji: Vitajte v džungli sa určite tešíme na ďalší film, ktorý sľubuje podobnú dávku zábavy. Na film Husia koža 2: Strašidelný Halloween by sme sa rozhodne mali tešiť aj z toho dôvodu, že sa pri ňom opäť stretnú niektorí tvorcovia, ktorí svoje sily spojili práve vo filme Jumanji! Zostaneme aj tento rok prekvapení? Prekoná nadchádzajúce pokračovanie originál? To všetko sa dozvieme už túto jeseň!

Husia koža 2: Strašidelný Halloween
Zdroj: variety.com

Určite si nezabudnite poznačiť dátum 1. októbra, keďže práve vtedy vyjde film Husia koža 2: Strašidelný Halloween, ktorý do slovenských kín uvedie spoločnosť Itafilm!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -