Čo zatiaľ vieme o filme Strážcovia Galaxie 2?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

arvelovky to v dnešnej dobe ľahké nemajú. Od roku 2008 sa z Marvelu stalo štúdio, ktoré keď ohlási nový film, idú všetky oči na neho. To je samozrejme skvelé, lebo takú popularitu si treba rozhodne ceniť a zaslúžiť, a to Marvel spĺňa na jedničku. Avšak, keď sa točí nový film, a každý o ňom čaká nové informácie, nemusia byť vždy pravdivé. Marvel má teda každý deň plné ruky práce, aby sa vyhli takýmto nedorozumeniam. Občas musí zakročiť niekto z vyššej funkcie, aby dohady aspoň na chvíľu prestali. Ten niekto, bol naposledy režisér filmu Strážcovia Galaxie 2, James Gunn.

James Gunn sa nám rozrozprával o filme Strážcovia Galaxie 2

Gunn má momentálne plno práce s post produkciou Strážcov Galaxie 2. Čím je však známy je to, že na Facebooku funguje ako normálna osoba, tým pádom môže zdieľať rôzne informácie bez toho, aby sa musel niekoho pýtať. Pred pár dňami, na svojom profile zverejnil ďalšie video, v ktorom hovorí o tom, čo o novom filme vieme a je potvrdené. Znamená to, že ak ste poučili niečo viac a nespomenul to, je to nepravdivá informácia. Čo teda povedal?

„Vieme, že film sa odohráva 2 mesiace po udalostiach predošlého filmu. Vieme, že Groot sa objaví ako malé dieťa, nebude dospelý. Vieme, že otec Petera Quilla sa volá Ego. Ego je staroveká bytosť. Hrá ho herec Kurt Russell. Taktiež vieme, že sa objaví nová postava Mantis. Nebula a Yondu budú mať oveľa väčšiu rolu vo filme. Sylvester Stallone sa objaví vo filme. Nevieme, koho zatiaľ hrá.“

Strážcovia Galaxie 2
Strážcovia Galaxie 2

Znie to veľmi zaujímavo, ale je mi jasné, že všetci už chceme vidieť nový trailer. Tam na film získame lepší pohľad. Jeden trailer už prebehol na tohtoročnom Comic-Cone, avšak neobsahoval dokončené efekty a štúdio sa ho rozhodlo nevypustiť online. Šepká sa, že nový trailer, ktorý by mohol byť zverejnený online, by mohol prísť v Októbri. Nové informácie ohľadom filmu vám budeme sprostredkovávať na stránke rewind.sk alebo na našej facebookovej stránke. Tak kliknite like, nech vám nič neujde.

Strážcovia Galaxie 2 majú premiéru 5. Mája 2017. Tešíte sa pokračovanie obľúbených Strážcov Galaxie? Páči sa vám, že sa vo filme objaví Sylvester Stallone? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -