J.K. Simmons sa chce vrátiť ako J. Jonah Jameson v novom Spider-Manovi!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Chceli by ste J.K. Simmonsa naspäť ako Jonaha Jamesona v novom Spider-Manovi?

Ak sledujete rôzne filmové novinky, je dosť možné, že ste podobný názov článku už videli. Vo väčšine interview s oscarovým J.K. Simmonsom totiž takmer vždy padne otázka ohľadom jeho najpopulárnejšej filmovej role, J. Jonahovi Jamesonovi zo starých filmov o Spider-Manovi. Ak si totiž na staré filmy rozpamätáte, práve jeho postava bola pre mnohých fanúšikov tou najlepšou. S novými reštartmi sa teda naskytla otázka, či je ešte niekedy možné, že ho ako Jamesona uvidíme?

Simmons na túto otázku odpovedá pozitívne už pár rokov, a nebolo to inak ani teraz, pri promovaní jeho nového filmu Justice League, z konkurenčného komiksového sveta DC. Simmons sa tam totiž už o chvíľu predstaví ako legendárny komisár Gordon, na čo sa samozrejme veľmi tešíme. Na svet Marvelu však nezabúda, a opäť svetu prezradil, ako moc by si chcel rolu hrubého šéfredaktora zopakovať. Je teda nejaká šanca, že si Jamesona v jeho podaní ešte niekedy vychutnáme?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=mhDBWiTfNCU]

Spider-Man je momentálne v Marvelovských rukách, no a ak ste sledovali film Spider-Man: Homecoming pozorne, je vám jasné, že sa MCU k Jamesonovi zatiaľ priblížiť nechce. Ak sa pozrieme späť na časy, keď práva na túto postavu vlastnilo štúdio Sony samostatne, vo filme The Amazing Spider-Man 2 ho využili naozaj minimálne. Objavil sa v jednej scéne, a to takou formou, že Petrovi Parkerovi len napísal email. Na otázku či sa Simmons znova objaví ako Jameson teda najprv treba odpovedať na to, či sa vlastne ešte niekedy na plátne objaví samotná postava. Samozrejme, ak by sa tak stalo, my pevne veríme, že Marvel si Simmonsove prosby vypočuje, a že by si túto ikonickú rolu strihol ešte raz. Bližšie správy sa však dozvieme asi až vtedy, keď začnú prípravy na pokračovanie nového Spider-Mana.

Chceli by ste vidieť Jamesa Johnsona ešte raz v podaní J.K. Simmonsa? Myslíte, že sa táto postava objaví v MCU? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -