VIDEO: 58-ročný Tom Cruise opäť dokazuje, že na svoje šialené kúsky nepotrebuje kaskadérov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ďalší šialený kaskadérsky kúsok Toma Cruisa opäť dokazuje, že herec ani vo veku 58 rokov stále nepatrí do starého železa. Aktuálne sa nachádza na obnovenom nakrúcaní filmu Mission: Impossible 7, ktoré sa s celým štábom presunulo do Nórska. Nedávno sme sa dozvedeli, že herec z vlastného vačku zaplatil 500 000 libier za loď, ktorá mala zabezpečiť bezpečný presun štábu na nakrúcanie.

Tým sa chcel vyhnúť akýmkoľvek omeškaniam, ktoré by mohol spôsobiť koronavírus. V marci sa totiž nachádzali v Taliansku, kde bola produkcia pozastavená na päť mesiacov kvôli celosvetovej pandémii ochorenia COVID-19. Odložený musel byť aj dátum vydania filmu, ktorý nakoniec padol na 19. november 2021.

Šialený kaskadérsky kúsok Toma Cruisa

Po opätovnom obnovení nakrúcania stihol Tom Cruise vykonať hneď niekoľko nebezpečných kaskadérskych kúskov vrátane obrovského skoku na motorke alebo parašutingu. Počas histórie akčnej série Mission: Impossible už pilotoval helikoptéru, držal sa idúceho lietadla, liezol po budove Burj Khalifa – a to všetko bez využitia vlastného kaskadéra alebo dabléra.

Tentokrát ho fanúšikovia v Nórsku pristihli a natočili počas toho, ako sedel na streche rýchlo idúceho vlaku. Podľa všetkého si to náramne užíval, keďže ešte s veľkým úsmevom stihol fanúšikom v aute vedľa trate zakývať. Na vlaku idúcom cez krásnu scenériu nórskych hôr sa nachádzal spolu s ďalšími hercami a členmi štábu.

Budúci rok poletí do vesmíru

Tom je naozaj odhodlaný tomu, aby vznik a vydanie filmu už nič nenarušilo. Aj napriek tomu sa celá produkcia obáva toho, že môžu prísť ďalšie meškania. Hercov vrchol kariéry však príde až budúci rok, pretože v októbri 2021 plánuje cestu do vesmíru v jednej z lodí Elona Muska.

Spolu s režisérom Dougom Limanom sa vydajú nakrúcať zatiaľ nepomenovaný prvý film mimo planétu Zem. Spoločne už pracovali na snímkach ako Na hrane zajtrajška alebo Barry Seal: Nebeský gauner, takže o chémiu medzi touto dvojicou nie je núdza. Pokiaľ si o ich spoločnosť výlete mimo atmosféru Zeme chcete prečítať viac, tak klikajte na tento článok.

Čo hovoríte na ďalší kaskadérsky kúsok Toma Cruisa? Veríte, že film Mission: Impossible 7 opäť prekoná vysoko postavenú latku? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -