POTVRDENÉ: Vieme, kedy sa Tom Cruise a Doug Liman vydajú do vesmíru natočiť niečo nevídané

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezda akčných filmov sa nám pripomína už dlhé roky, vrátane nezabudnuteľných zážitkov pri filmoch z franšízy Mission: Impossible. V nej sa Tom Cruise preukázal ako zdatný kaskadér, a tak sa vydá pokoriť úplne novú výzvu, na ktorej konci čaká herca nekonečný vesmír.

Začiatkom tohto roka vyšlo najavo, že Cruise spolupracuje s Elonom Muskom a NASA na natáčaní nového filmu, ktorý prekoná ľudské hranice. Pripravovaný projekt však stále nespoznal oficiálny názov a o vývoji celého procesu výroby sa mlčí, no k dnešnému dňu už predsa len niečo tušíme.

Tom Cruise vesmír
Zdroj: consequenceofsound.net/

Tom Cruise a vesmír dostali zelenú

Informáciu potvrdil Twitter účet Space Shuttle Almanac, ktorý sa vesmírom zaoberá z každej perspektívy. No a tentokrát padla v príspevku reč o pripravovanom Cruisovom filme, ktorý dostal zelenú od všetkých kompetentných strán.

Veliteľom vesmírnej lode Axion bude Michael Lopez-Alegria, ktorý je držiteľom dvoch NASA rekordov v oblasti výstupov do vesmíru. Celá misia začne v októbri 2021 a spoločne s Alegriom sa mimo ľudskú civilizáciu poberú aj Tom Cruise a režisér Doug Liman. Celý príspevok nájdete nižšie:

Pre spokojnosť divákov všetko

Riskovať život pre zábavu publika tomuto hercovi nikdy nebolo cudzie. Jeho vyvrcholením uznávanej kariéry by sa práve mohlo stať natáčanie v jednej z vesmírnych lodí Elona Muska. Sám Tom Cruise v minulosti o výstupe mimo našu Zem hovoril ako o želanom sne. To sa mu nakoniec splní, ale ako to celé dopadne sa dozvieme až v rokoch 2021 – 2023, kedy by sa tento prelomový filmový počin mal natočiť.

Taktiež ani technologický magnát Elon Musk nemá k zábavnému priemyslu až tak ďaleko. Zúčastnil sa na mnohých televíznych a filmových natáčaniach a viacerí (aj on sám) ho prirovnávajú k Avengerovi Tony Starkovi aktuálnej doby.

Všetci, či už ide o Toma Cruisa alebo Douga Limana, sú veľmi nadšení z tejto myšlienky a nevedia sa dočkať nakrúcania filmu. Samozrejme, pred takýmto enormným projektom bude nutné urobiť isté prípravy, ktoré zaberú nejaký ten čas. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie informácie by sa mohli dostavať už čoskoro.

Čo hovoríte na spojenie Tom Cruise – vesmír? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -