Komédia Dve nevesty a jedna svadba príde do kín už o necelý mesiac! Pozrite sa na oficiálny plagát a trailer

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

„Tak čo, už si si niekoho našla?“

dve nevesty a jedna svadba
Zdroj: magicbox.sk

To je otázka, ktorú nechce dostať žiadna žena na svete. Je síce pravda, že bez dlhodobého vzťahu máte viac času na budovanie úspešnej kariéry a zoznamovanie sa s vplyvnými ľuďmi. Je skvelé na také niečo byť hrdý. V mnohých prípadoch by však rodičia boli omnoho radšej, keby ste dobrú prácu vymenili za manžela a dali im vysnívané vnúčatá. Nie je to však tak jednoduché, ako to pre nich znie. Môžete byť totižto taktiež smoliar na partnerov a nájsť si dlhodobý vzťah je mimo vašich možností.

Práve veľmi podobný príbeh, s ktorým sa stretol už takmer každý, sa točí okolo sympatickej Marie (Anna Polívková). No keď sa jej konečne pošťastí a zdá sa, že našla lásku svojho života, vznikne situácia, ktorá má jeden veľký háčik.

Komédia Dve nevesty a jedna svadba

dve nevesty a jedna svadba
Zdroj: magicbox.sk

Marie (Anna Polívková) je typická mestská single, ktorá stále nenašla toho pravého, čo jej neustále pripomínajú svojrázni rodičia (Bohumil Kleps a Eva Holubová). Je síce úspešná, keďže pracuje ako televízna moderátorka – vo vzťahoch má však dar priťahovať samých blbcov. Naopak jej sestra Karolína (Ester Geislerová) toho pravého už našla a plánuje svadbu.

Práve kvôli tomu Marie na chvíľu opúšťa mesto a prichádza po dlhej dobe za rodinou na návštevu do svojej rodnej dediny. Nepredvídala však čo, respektíve kto ju tam čaká. Doma stretáva svoju dávnu lásku, Jiřího (Jaroslav Plesl). V okamihu je jasné, ži ich city nie sú minulosťou a skončia spolu v posteli. Celá vec má však jeden veľký háčik. Práve Jiří je totižto snúbencom jej sestry Karolíny…

Dnes nás okrem oficiálneho plagátu, ktorý nájdete nižšie, prekvapuje aj nový trailer!

Ako sa s tým Marie vysporiada?

Na túto otázku vám už žiaľ neviem dať odpoveď. Sám som zvedavý, ako sa celý príbeh vyvinie a či sa skončí šťastnou láskou, alebo tragédiou. Jedno je však jasné: dej ponúkne veľa možností na vtipné momenty, ktorými komédia Tomáša Svobodu prekypuje. Ak by ste teda tiež radi vedeli, ako to nakoniec dopadne, poznačte si dátum 26. apríla. Práve vtedy totižto film Dve nevesty a jedna svadba aj do našich kín uvedie spoločnosť Magic Box Slovakia! Vtipný a trefný pohľad do života dnešných typických single žien bude očividne stáť za to…

komédia dve nevesty a jedna svadba
Zdroj: magicbox.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -