Nová minútová ukážka z Avengers: Infinity War odhaľuje hlas teenagera Groota!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nová ukážka z Avengers: Infinity War odhaľuje hlas teenagera Groota!

Aj vám sa zdá, že sme už nejak dlho nepísali o Avengers: Infinity War? Nuž, nemôžeme sa stále venovať len malým nezávislým filmíkom ako je tento. Samozrejme ide o menší žart z naše strany, keďže tu v redakcii si už vravíme, aby Marvel aspoň na chvíľku nevydával nič nové ohľadom ich najväčšieho a najočakávanejšieho filmu, Avengers: Infinity War! Ako sme však sľubovali, marketing sa rozbieha a obyčajný človek musí o tomto filme počuť aspoň trikrát za deň, aby na neho nezabudol.

Tak sme tu teda zas a po novom klipe a prvých dvoch spotoch tu teraz máme konečne niečo oficiálne vydané kanálom Marvel Entertainment. Ide o novú minútovú ukážku, ktorá však tentoraz ponúka to, na čo asi mnohí fanúšikovia čakali. Konečne totižto počujeme hlas teenagera Groota. Aj v tomto filme si samozrejme strihol Vin Diesel, rovnako ako toho dospelého vo filme Strážcovia Galaxie, ale aj toho detského v pokračovaní. Teraz tu teda máme násťročného Groota, no a vyzerá to tak, že ten so svojím hlasom bude predsa len mutovať.

Vyzerá to teda tak, že o humor v tomto filme sa postarajú predovšetkým Strážcovia Galaxie, čo je skvelé. Zatiaľ treba pochváliť to, že z ich hlášok je tam určite cítiť prítomnosť režiséra Jamesa Gunna, ktorý si zobral na starosť ich prvé dva filmy. Okrem najzlatšieho CGI stromu na svete sa nám tu však ponúkajú aj nové zábery na Scarlett Witch a Doctora Strangea. Nenachádzajú sa ale v žiadnych nových scénach, len vymenili pózy. My už teda dúfame, že nás Marvel aspoň na chvíľu nechá na pokoji. Predsa len, film chceme vidieť na plátne v kinách, nie na youtube.

Čo vravíte na hlas teenagera Groota? V akej forme máte tento stromček najradšej? Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -