Prvé Avengers: Infinity War TV spoty a klip odhaľujú nové zábery z filmu! Ako sa Thor zoznámi so Strážcami Galaxie?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvé Avengers: Infinity War TV spoty a klip odhaľujú nové zábery z filmu!

Ako sme vraveli, pripravte sa! Filmu Avengers: Infinity War chýba mesiac do premiéry a distribútori nemôžu nič nechať na náhodu! Tento film sa musí promovať ako keby išlo o život. Ide o najdrahší film v histórii a nesie meno Avengers. Ak si teda pamätáte na predošlé dva Avengers filmy, tie dostávali rovnako nebezpečnú propagáciu! Pripravte sa, pretože odteraz budú unikať jedine nové zábery, ktorým sa mnohí z vás budú chcieť vyhýbať.

Marketing teda rovno začína dvoma spotmi a klipom, no a všetky obsahujú nové zaujímavé zábery. Prvý spot je nazvaný ako Koniec Visiona a druhý ako Spidey dostáva pasovanie. Najzaujímavejší je však nepochybne vydaný klip z filmu, ktorý sa volá Thor stretáva Strážcov Galaxie. Ide presne o ten klip, akým minulé leto začal trailer na Comic-Cone, ktorý vtedy nebol zverejnený online. Pozerajte už na vlastné riziko:

Znie to neuveriteľne, no Infinity War je skutočne za rohom! Opäť teda pripomíname, takéto spoty a klipy budú od dnes len pribúdať. Ak už teda nič z filmu vidieť nechce, skúste sa na chvíľu izolovať od skupín alebo stránok na sociálnych sieťach, ak tam takéto veci pravideľne zdieľajú. Každý z nás chce určite tento film po prvýkrát vidieť v kine a nie na youtube. Každopádne, tímto klipom sa začínal aj trailer na Comic-Cone, takže ak ste ho stihli vidieť v tej nízkej kvalite, tu ho máte v podstate len v lepšej. Infinity War je tu teda presne o mesiac. Väčší hype na film sme zatiaľ od sociálnych sietí asi nikdy ani nevideli. Zatiaľ, môžme len tipovať, s akým zárobkom nakoniec celosvetovo skončí. Momentálne film prekonal rekord v predpredaji lístkov v USA. U nás už bol predpredaj tiež spustený, takže dúfame, že lístky už máte!

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Budete sledovať prichádzajúce TV spoty a klipy? Máte už kúpené lístky? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -