Nový trailer na LEGO Batman film nerozplakal iba nás, ale aj Jokera

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu už v poradí štvrtý trailer na The LEGO Batman Movie, a my sa pri ňom stále smejeme ako by bol prvým. The LEGO Movie od Phila Lorda a Chrisa Millera bol veľmi úspešný a ospevovaný ako fanúšikmi, tak aj kritikmi. Warner Bros tak chce zahrať ešte na zvučnejšiu nôtu, a vo februári nám prinesie Lego film zo sveta Batmana.

O čom bude The LEGO Batman Movie?

Ako stojí v nadpise, trailer rozplakal nás, ale aj samotného Jokera. Batman mu totiž povedal, že Joker nieje jeho úhlavným nepriateľom, ale je ním Superman. Po tom nasledovala scéna, ktorá odkazovala na film Batman v Superman, a to nás zabilo už úplne. Tento Lego film o temnom rytierovi sa zameria na jeho samotu. Batman si uvedomí, že proti zlu nedokáže bojovať sám, a že je osamelý. Čírou náhodou a nehodou si však adoptoval Dicka Graysona, ktorý sa stane jeho Robinom. Taktiež do svojho tímu pustí aj Barbaru Gordon, novú policajnú komisárku. A nemôžeme zabudnúť ani na Bruceovho komorníka Alfreda Pennywortha. Snímok režíruje Chris Mckay.

Predošlé trailery sa teda zameriavali na Batmanovu samotu, tento však ukazuje poriadnu tímovú akciu a jazdu cez nádherný Gotham. A kto požičal hlas týmto úžasným postavám? Will Arnet nahovorí samotného temného rytiera, Michael Cera zas Dicka Graysona, teda Robina. Alferda Pennywortha stvárni Ralph Fiennes, Barbaru Gordon aka Batgirl Rosario Dawson. A nakoniec, Jokera nahovoril slávny Zach Galifianakis.

My sa teda na tento počin viac než tešíme, budeme však musieť čakať až do 9. februára 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah