Nový trailer na LEGO Batman film nerozplakal iba nás, ale aj Jokera

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu už v poradí štvrtý trailer na The LEGO Batman Movie, a my sa pri ňom stále smejeme ako by bol prvým. The LEGO Movie od Phila Lorda a Chrisa Millera bol veľmi úspešný a ospevovaný ako fanúšikmi, tak aj kritikmi. Warner Bros tak chce zahrať ešte na zvučnejšiu nôtu, a vo februári nám prinesie Lego film zo sveta Batmana.

O čom bude The LEGO Batman Movie?

Ako stojí v nadpise, trailer rozplakal nás, ale aj samotného Jokera. Batman mu totiž povedal, že Joker nieje jeho úhlavným nepriateľom, ale je ním Superman. Po tom nasledovala scéna, ktorá odkazovala na film Batman v Superman, a to nás zabilo už úplne. Tento Lego film o temnom rytierovi sa zameria na jeho samotu. Batman si uvedomí, že proti zlu nedokáže bojovať sám, a že je osamelý. Čírou náhodou a nehodou si však adoptoval Dicka Graysona, ktorý sa stane jeho Robinom. Taktiež do svojho tímu pustí aj Barbaru Gordon, novú policajnú komisárku. A nemôžeme zabudnúť ani na Bruceovho komorníka Alfreda Pennywortha. Snímok režíruje Chris Mckay.

Predošlé trailery sa teda zameriavali na Batmanovu samotu, tento však ukazuje poriadnu tímovú akciu a jazdu cez nádherný Gotham. A kto požičal hlas týmto úžasným postavám? Will Arnet nahovorí samotného temného rytiera, Michael Cera zas Dicka Graysona, teda Robina. Alferda Pennywortha stvárni Ralph Fiennes, Barbaru Gordon aka Batgirl Rosario Dawson. A nakoniec, Jokera nahovoril slávny Zach Galifianakis.

My sa teda na tento počin viac než tešíme, budeme však musieť čakať až do 9. februára 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -