Vráti sa Margot Robbie ako Harley Quinn aj v ďalšom filme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Margot Robbie ako Harley Quinn

Margot Robbie ako Harley Quinn sa nám naposledy predstavila vo filme Birds of Prey. Film bol síce prijatý veľmi rozporuplne. Polovica fanúšikov jasala, že dostali slušnú porciu zábavy a druhá ho zniesla pod zem. Vyčítali mu, že nebol o tíme, ale viac o samotnej Harley.

Povedzme si úprimne – toto je pravda. Skupina supehrdiniek sa sformovala až takmer ku koncu filmu. Ale zase, asi včas na to správne finále. Komiksovka však skôr patrila samotnej Harley, o čom svedčí nakoniec aj jej podtitul: Fantastický prerod jednej Harley Quinn.

birds of prey vtaky noci
Zdroj: movies.mxdwn.com

Chystané Suicide Squad od Gunna

Že to ale nie je naposledy, čo sme ju videli, nám je viac ako jasné. Najbližšie sa na ňu pozrieme v reboote/sequeli filmu Suicide Squad. O postavy a samotný priebeh sa tento raz stará James Gunn, preto máme v projekt viac dôvery, ako v ten pôvodný, ktorý vyšiel pred pár rokmi.

tím filmu suicide squad 2
Zdroj: instagram.com, dc.fandom.com, fr.fanpop.com

Štúdio Warnes Bros., pod ktoré filmový vesmír DC momentálne spadá, začalo ale uvažovať na ďalšom filmovom projekte. Portál DCEU Mythic aktuálne informoval o tom, aký film by mali pre túto postavu nachystať. Na svojej stránke uvádzajú:

„Po rozhovore s viacerými zdrojmi som sa dozvedel, že Warner začali počiatočné rozhovory ohľadom toho, čo by mal byť najnovší projekt Pre veľké plátno pre Harley Quinn. Zatiaľ nepadlo absolútne ani jediné slovo o tom, čím by mal tento projekt byť. Som si ale istý, že fanúšikovia najviac držia palce Gotham city sirens.“

Žeby sme si pozreli Gotham City Sirens?

Tento tím sa objavil na stránkach Batman komiksov už v roku 2009. Názov poukazuje na spojenie troch netradičných antihrdiniek (či dokonca záporačiek) z mesta, kde maskovaný detektív operuje – Gothamu. V jadre spája tri postavy: Harley Quinn, Poison Ivy a Catwoman.

gotham city sirens
Zdroj: fandimefilmu.cz

Táto skupina ženských bojovníčok by dávala perfektný zmysel. Že by sa mohla Margot Robbie ako Harley Quinn objaviť nabudúce práve v tomto projekte nám dávnejšie naznačila aj sama herečka. V rozhovore pre CBR ešte v januári (pri reklamovaní Birds of Prey) povedala:

“Tlačím na stretnutie s poison ivy už nejaký čas… Pretože Ivy a Harley majú taký úžasný vzťah, ktorý by som rada preskúmala.”

Vyplnia sa teda želania fanúšikov aj samotnej herečky a uvidíme tímovku Gotham City Sirens? Na vyjadrenie si budeme musieť počkať od samotného štúdia. Zatiaľ zostáva dúfať, že dajú dohromady dostatočne talentovaný tím, aby mal ďalší film, nech je akýkoľvek, iskru a to správe zobrazenie Harley Quinn.

Čo si myslíte, že bude ďalším filmom, kde sa objaví Harley? Mohlo by to byť práve spomínané Gotham City Sirens? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -