Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Najčítanejšie za 7 dní

Film Suicide Squad nám v roku 2016 odhalil tých najhorších zloduchov z DC vesmíru. Popravde, videli sme už aj lepšie filmy. Suicide Squad 2 je tentokrát poistená z viacerých strán. Mimo toho, že dostane hviezdne herecké obsadenie, réžie sa ujme ostrieľaný James Gunn (Strážcovia Galaxie).

Pár nových fotiek z natáčania nám prezradilo, že mimo úžasných hercov a štábu sa taktiež možno dočkáme aj perfektného zloducha. Pravdaže, teraz si len spájame niektoré súvislosti, nič zatiaľ nie je potvrdené. Nie je to však nemožné, pretože James Gunn má v pláne veľkolepú šou.

Suicide Squad VFX
Zdroj: wired.com

Bane vo filme Suicide Squad 2?

Bane sa nám už ukázal ako záporák vo filme Návrat Temného rytiera. Nové fotky z natáčania pokračovania filmu Suicide Squad nám odhaľujú, že sme ho zrejme nevideli naposledy. Jedná sa samozrejme o fanúšikovské špekulácie, no keď si pospájate súvislosti, tak nám to dáva zmysel.

Fanúšikovia sa opäť činili a uverejnili pár fotiek z natáčania v Paname na Twitter. Z rovnakého miesta sme už dostali prvé obrázky Harley Quinn v podaní Margot Robbie. Na obrázku je zjavne vidieť vlajku s červenou, žltou a modrou farbou. Malo by s jednať o vymyslené miesto Santa Prisca z DC vesmíru.

Súvislosti, ktoré dávajú zmysel

Poďme si teraz zhrnúť všetky faktory, ktoré dokazujú, že sa Bane vo filme naozaj objaví. Fanúšikovia Batmana vedia, že sa v Santa Prisce nachádza väzenie Pena Duro. Je to miesto, kde sa narodil a vyrastal Bane. Samozrejme, vlajka môže byť len easter egg a toto väzenie nemusí byť zakomponované do filmu vôbec. Jedná sa ale o Gunna, tak sa nechajme prekvapiť.

Ďalšou možnosťou je, že by sme sa mohli dočkať temnejšej skupinky zloduchov pod názvom Koba Cult. Čo ale vieme s istotou je, že dobrý priateľ režiséra, Dave Bautista, sa v minulosti vyjadril, že by si chcel niekedy zahrať Banea. Musel sa ale vzdať svojho sna aby mohol točiť pre Marvel. Kto vie, možno príde k nejakej dohode a dostaneme Banea Bautistu.

Zdroj: batman.wikia.com

O príbehu toho zatiaľ moc nevieme, no v pokračovaní sa k nám pridajú herci ako Idris Elba, John Cena, Pete Davidson, Taika Waititi, Nathan Filion, Peter Capaldi a Michael Rooker. Vrátiť by sa mali aj Viola Davis, Joel Kinnaman a Jai Courtney.

Film by k nám do kín mal prísť už 6. augusta 2021! A ako poznáme režiséra Jamesa Gunna, máme sa skutočne na čo tešiť. O akýchkoľvek ďalších novinkách vás budeme priebežne informovať.

Brali by ste Banea vo filme? Hodil by sa vám tam David Bautista? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -