Filmy

Chce James Gunn prepojiť Supermana, Brightburn a seriál The Boys?

Aktuálne žijeme v zlatej dobe superhrdinských filmov. Tak, ako sa kedysi sledoval a šiel na dračku western, dnes sú to komiksovky od Marvel alebo DC. Po rokoch sledovania tohto žánru nás však prestáva baviť tá obohraná šablóna, podľa ktorej sa tvorí každý jeden film. Štúdia preto rozmýšľajú, ako nám obohatiť zážitok a vytvoriť niečo svieže a nepredvídateľné.

Čo tak vytvoriť hrdinu, ktorý namiesto nádeje šíri strach a smrť? Pred pár mesiacmi sme sa tak dočkali filmu Brightburn, ktorý produkoval James Gunn (Strážcovia Galaxie). Hlavnou postavou však nebol protagonista, ale antagonista nápadne pripomínajúc Supermana. Pochádzal z inej planéty, dokázal lietať a z očí strieľal laser.

Superman, film Brightburn a seriál The Boys

Amazon Prime zas koncom júla vypustil seriál The Boys, ktorý nám ponúka iný pohľad na hrdinov. Lídrom tímu The Seven je Homelander, ktorý je ďalšou krvilačnou kópiou Supermana. No a potom tu samozrejme máme originálneho Supermana, ktorý bol vôbec prvým superhrdinom, ktorý kedy v komiksoch vznikol.

Počas jeho nespočetne veľa príbehov stál aj on na strane zla – napríklad v komiksovej sérii Injustice. Umelec @spdrmnkyxxiii sa teda rozhodol, že spojí Brandona Brayera z Brightburn, Homelandera a Injustice Supermana do jedného obrázku. Tento nápad sa ihneď zapáčil vyššie spomenutému režisérovi Jamesovi Gunnovi, ktorý obrázok zdieľal na svoj Instagram.

BRIGHTBURN

Zdroj: bloody-disgusting.com

Do popisu napísal stručne “Crossover?” a potom spomenul, že Brightburn už je dostupný v digitálnej verzii. Tento príspevok mu komentoval aj herec Jack Quaid z The Boys slovom “YEEESSSSSS!“. Je zaujímavé vidieť troch anti-Supermanov spolu na jednej fotke. A vyzerá to tak, že by toto spojenie chcel vidieť úplne každý!

Zdroj: cinemablend.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Filmy

  Ďalší MCU film odhalil svoj dátum vydania. Čo uvidíme v roku 2022?

  Filmy

  Film Doctor Strange 2 bude prvým hororom vo svete MCU. Kto napíše scenár?

  Filmy

  Animovaná Rodina Addamsovcov sa blíži do kín a už teraz nám tvorcovia potvrdili pokračovanie

  Pridaj komentár