Chce James Gunn prepojiť Supermana, Brightburn a seriál The Boys?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Aktuálne žijeme v zlatej dobe superhrdinských filmov. Tak, ako sa kedysi sledoval a šiel na dračku western, dnes sú to komiksovky od Marvel alebo DC. Po rokoch sledovania tohto žánru nás však prestáva baviť tá obohraná šablóna, podľa ktorej sa tvorí každý jeden film. Štúdia preto rozmýšľajú, ako nám obohatiť zážitok a vytvoriť niečo svieže a nepredvídateľné.

Čo tak vytvoriť hrdinu, ktorý namiesto nádeje šíri strach a smrť? Pred pár mesiacmi sme sa tak dočkali filmu Brightburn, ktorý produkoval James Gunn (Strážcovia Galaxie). Hlavnou postavou však nebol protagonista, ale antagonista nápadne pripomínajúc Supermana. Pochádzal z inej planéty, dokázal lietať a z očí strieľal laser.

Superman, film Brightburn a seriál The Boys

Amazon Prime zas koncom júla vypustil seriál The Boys, ktorý nám ponúka iný pohľad na hrdinov. Lídrom tímu The Seven je Homelander, ktorý je ďalšou krvilačnou kópiou Supermana. No a potom tu samozrejme máme originálneho Supermana, ktorý bol vôbec prvým superhrdinom, ktorý kedy v komiksoch vznikol.

Počas jeho nespočetne veľa príbehov stál aj on na strane zla – napríklad v komiksovej sérii Injustice. Umelec @spdrmnkyxxiii sa teda rozhodol, že spojí Brandona Brayera z Brightburn, Homelandera a Injustice Supermana do jedného obrázku. Tento nápad sa ihneď zapáčil vyššie spomenutému režisérovi Jamesovi Gunnovi, ktorý obrázok zdieľal na svoj Instagram.

BRIGHTBURN
Zdroj: bloody-disgusting.com

Do popisu napísal stručne „Crossover?“ a potom spomenul, že Brightburn už je dostupný v digitálnej verzii. Tento príspevok mu komentoval aj herec Jack Quaid z The Boys slovom “YEEESSSSSS!„. Je zaujímavé vidieť troch anti-Supermanov spolu na jednej fotke. A vyzerá to tak, že by toto spojenie chcel vidieť úplne každý!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -