Chystajte si dovolenky. Poznáme presný dátum vydania 4. série The Boys

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Dátum vydania 4. série The Boys je naplánovaný

The Boys prinieslo pred pár rokmi do superhrdinského žánru čerstvý vzduch, vďaka čomu sa seriál ihneď stal populárnym. Jeho popularita je natoľko veľká, že okrem dvoch spin-offov sa už tento rok dočkáme aj novej série. Dátum vydania je nastavený, podobne ako u predchádzajúcich sérii, na leto, pričom 4. séria bude mať aj rovnaký trend vychádzania epizód.

Na Amazon Prime Video dokopy vyjde osem epizód, pričom prvé tri vyjdú naraz už 13. júna. Zvyšné budú vychádzať na týždennej báze a poslednej sa dočkáme 18. júla. Tieto epizódy nám rozpovedia ďalšie príbehy postáv, ktoré opäť stvárnia Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit alebo Cameron Crovetti.

Uvidíme ale aj niekoľko nových tvári, konkrétne ide o hercov ako Susan Heyward, Valorie Curry či dlho očakávaný Jeffrey Dean Morgan, ktorého rola je zatiaľ neznáma. Z prvých trailerov to ale vyzerá tak, že bude spojenec The Boys a dávny známy Billyho Butchera (Karl Urban).

Záver spin-offu Gen V naznačil, o čo pôjde v novej sérii The Boys

Podľa oficiálnej synopsy v novej sérii uvidíme svet, ktorý sa pomaly rúca. Victoria Neuman (Claudia Doumit) ma nabehnuté na to, aby sa dostala do Oválnej pracovne, zatiaľ čo Homelander (Anthony Starr) si upevňuje svoju moc pevnou rukou. Na druhej strane vidíme Butchera, ktorému zostáva už len pár mesiacov života, stratil Beccinho syna a aj svoju pozíciu lídra v tíme The Boys.

Zvyšok tímu s ním nechce mať už nič spoločné a majú dosť jeho lží. Stávky sú ale väčšie ako kedykoľvek predtým, a tak im nezostáva nič iné než spolupracovať. Do toho všetkého sa ešte ale zaplieta aj divoká karta v podobe konca seriálu Gen V. Ide o spin-off, ktorí sa zameral na superhrdinov na vysokej škole. Tí zistili, že pod ich školou sa nachádza tajomné laboratórium, ktoré skúma ľudí so schopnosťami.

Týmto vedcom sa podarilo vyvinúť nákazlivý vírus, ktorý dokáže zabiť superhrdinov. Ten momentálne vlastní Neumanová, avšak je otázne, ako jeho prítomnosť vo svete zamieša kartami v boji o moc. Zároveň tvorcovia potvrdili, že ako záver prvej série Gen V ovplyvní štvrtú sériu The Boys, tak jej záver ovplyvní druhú sériu Gen V, ktorá nedávno dostala zelenú.

druhá séria Gen V
Zdroj: wall.alphacoders.com

Natočí sa piata séria ešte pred vydaním štvrtej?

Svet The Boys sa rozširuje naozaj rýchlo, okrem druhej série Gen V sa pripravujú aj ďalšie príbehy v antalogickom animovanom seriáli Diabolical. Vo výrobe je taktiež aj zatiaľ nepomenovaný seriál z tohto sveta, ktorý bude v španielskom jazyku. Ten budú produkovať herci Diego Luna (Andor) a Gael García Bernal (Werewolf by Night).

Stránka Productionlist.com zároveň priniesla informáciu o tom, že natáčanie 5. série The Boys by sa malo odohrať medzi 8. aprílom až 22. augustom. Natáčanie 5. série, ktorá ešte ani nebola oficiálne potvrdená, by tak začalo ešte pred odvysielaním 4. série. Amazon Prime Video sa k tomu zatiaľ nevyjadrilo.

Novú sériu The Boys si pozrieme o zhruba 4 mesiace. Tiež sa už neviete dočkať?

Zdroje: screenrant.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -