Formula 1 sa bude vysielať na obľúbenej streamovacej službe Slovákov. Má to však háčik

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Úvodné preteky Formula 1 sa budú vysielať na Voyo

Predplatitelia streamovacej služby Voyo na Slovensku sa môžu tešiť na štart novej sezóny najprestížnejšej motoristickej súťaže Formula 1, ktorú otvorí v dňoch 29. februára – 2. marca 2024 Veľká cena Bahrajnu. Úvodné preteky budú pre predplatiteľov dostupné v rámci špeciálnej limitovanej promo akcie. Predpokladáme teda, že F1 sa nebude vysielať na Voyo počas celej sezóny. So žiadosťou o špecifikáciu sme oslovili Markízu, ktorá nám poskytla nasledovnú odpoveď:

„Vysielanie pretekov Formula 1 sa bude týkať aj ďalších Veľkých cien v rámci aktuálnej sezóny. Našim predplatiteľom sme sa rozhodli ponúknuť tento veľký športový zážitok výnimočne v špeciálnej ponuke a za nezmenenú cenu predplatného 5.99 eur mesačne. V prípade akýchkoľvek zmien v distribúcii tejto špeciálnej ponuky budeme predplatiteľov informovať v predstihu.“

Informácia prichádza v kontexte zmätku a sklamania ohľadom vysielania F1 na Slovensku v roku 2024. Po oznámení, že exkluzívne vysielacie práva prevezme skupina Nova, diváci stále netrpezlivo čakajú na zaradenie stanice Nova Sport 5 do ponuky ich operátora. Aj preto sme vám priniesli exkluzívny prehľad o tom, kde si pozriete Formulu 1.

formula 1 tv stanica
Zdroj: YouTube, Unsplash, PNGWing

F1 bude tento rok stáť za to

V ponuke Voyo naďalej ostáva aj séria pretekov elitnej kategórie Majstrovstiev sveta cestných motocyklov – MotoGP.

„Sme radi, že aktuálne môžeme predplatiteľom Voyo vďaka F1 ponúknuť ešte viac kvalitných športových zážitkov. Verím, že to budú pre všetkých fanúšikov kráľovnej motoristického športu neopakovateľné momenty,“ povedal Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Fanúšikov F1 čaká historicky najdlhšia sezóna, ktorá prinesie rekordných 24 podujatí. Novinkou v kalendári je Veľká cena Číny, ktorá sa vracia po štvorročnej odmlke. Prvé dve Veľké ceny v tohtoročnom programe (Bahrajn, Saudská Arábia) sa uskutočnia v sobotnom termíne namiesto tradičných nedieľ – organizátori program prispôsobili sviatku ramadán.

Divákov budú priamymi prenosmi sprevádzať obľúbení komentátori Števo Eisele, Josef Král, Pavel FabryJitka Poláková.

f1 na slovensku
Zdroj: Nova Sport / F1.com

Od 29. februára 2024 pribudne predplatiteľom Voyo na Slovensku za nezmenenú cenu mesačného predplatného vo výške 5,99 eura v rámci časovo limitovej promo ponuky aj kompletné vysielanie nových prémiových športových staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Na „päťke“ nájdu diváci program podujatí Formuly 1, zatiaľ čo „šestka“ prinesie novú sezónu MotoGP. Zatiaľ nie je jasné, dokedy bude vysielanie dostupné.

Slovenskí predplatitelia Voyo sa vďaka vysielaniu Nova Sport 6 budú môcť, rovnako ako v minulej sezóne, tešiť na túto najprestížnejšiu súťaž športových cestných motocyklov. Tohtoročná séria pretekov MotoGP odštartuje počas druhého marcového víkendu v Katare. Obe stanice ponúknu fanúšikom motoristického športu aj ďalší doplnkový obsah a tiež preteky WorldSBK (Majstrovstvá sveta superbikov).

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -