Vieme exkluzívne detaily: Títo operátori na Slovensku ponúknu prenosy F1 a títo nie

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Ktorí operátori budú na Slovensku vysielať F1?

Veľký zmätok a sklamanie. Približne tak by sa dal opísať príbeh okolo vysielacích práv nového ročníka Formuly 1. Exkluzívne priame prenosy po novom získala skupina Nova, ktorá najrýchlejší motoršport spoločne s podujatím MotoGP bude vysielať na svojich kanáloch Nova Sport 5 a Nova Sport 6.

Aj napriek tomu, že prvé závody nového ročníka F1 štartujú už budúcu sobotu, diváci stále nevedia, ktorí operátori najrýchlejší motoršport do ponuky vlastne zariadia. Oslovili sme preto jednotlivých operátorov a prinášame prehľad.

Nova Sport
Zdroj: Nova Sport

Veľká časť opýtaných F1 neponúkne

Stanice Nova Sport 5 a 6 do ponuky s istotou nezaradí hneď niekoľko tuzemských vysielateľov. Patrí medzi nich napríklad O2, ktorý podľa hovorkyne Annamárie Krchňavej momentálne neplánuje zaradiť do ponuky.

Nové športové stanice do ponuky nezaradí ani online televízia Sledovanie TV. Obchodný riaditeľ Sledovanie TV Michal Jura vysvetlil, že pridanie nových kanálov by sa muselo prejaviť na vyššej cene predplatného, čo operátor odmieta. „Ponuku na vysielanie kanálov Nova Sport 5 a 6 sme obdržali, ponúkaná cena je však natoľko vysoká, že by nebolo možné programy zaradiť bez podstatného navýšenie cien služby. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli kanály do ponuky nezaradiť,“ hovorí pre Rewind.sk Jura.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -