Oficiálne: Ak máte tohto operátora, o Formulu 1 sa nemusíte báť. Iní zákazníci sú ale zúfalí

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Operátor zaraďuje do ponuky stanicu Nova Sport 5

Nový program Nova Sport 5 začne vysielať 29. februára 2024 prvým okruhom v F1 – Veľkou cenou Bahrajnu. Program Nova Sport 5 je dostupný v balíčku Kombi+ a vyšších a je tiež súčasťou internetovej televízie Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Stanica sa väčšine satelitných zákazníkov Skylinku naladí vďaka funkcii FastScan automaticky už 27. 2. Zákazníci, ktorí FastScan nepoužívajú, si môžu program naladiť manuálne. Zároveň bol klientom pridaný dokumentárny JOJ Svet do internetovej televízie Skylink Live TV, ktorý je dostupný od balíčka Digital

Informácia prichádza v kontexte zmätku a sklamania ohľadom vysielania F1 na Slovensku v roku 2024. Po oznámení, že exkluzívne vysielacie práva prevezme skupina Nova, diváci stále netrpezlivo čakajú na zaradenie stanice Nova Sport 5 do ponuky ich operátora. Aj preto sme vám priniesli exkluzívny prehľad o tom, kde si pozriete Formulu 1.

formula 1 tv stanica
Zdroj: YouTube, Unsplash, PNGWing

Okrem Skylinku si budú môcť stanicu Nova Sport 5 „naladiť“ aj predplatitelia streamovacej služby Voyo na Slovensku. „Našim predplatiteľom sme sa rozhodli ponúknuť tento veľký športový zážitok výnimočne v špeciálnej ponuke a za nezmenenú cenu predplatného 5,99 eur mesačne,“ uviedla pre REWIND.sk Markíza, ktorá prevádzkuje Voyo. Aktuálne ide o najvýhodnejšiu dostupnú cestu, ako pozerať F1 na Slovensku. Dokonca aj oficiálna online F1 TV je drahšia, ktorá so živým vysielaním stojí 7,49 eur mesačne.

Čo nájdete na Nova Sport 5?

Stanica sa zameria na motošport a jej prioritou budú preteky Formuly 1, Formuly 2, Formuly 3, F1 Academy a Porsche Supercupu. Moderátorský tím F1 tvoria Josef Král, Števo Eisele, Pavel Fabry a Jitka Poláková.

Fanúšikov F1 čaká historicky najdlhšia sezóna, ktorá prinesie rekordných 24 podujatí. Novinkou v kalendári je Veľká cena Číny, ktorá sa vracia po štvorročnej odmlke. Prvé dve Veľké ceny v tohtoročnom programe (Bahrajn, Saudská Arábia) sa uskutočnia v sobotnom termíne namiesto tradičných nedieľ – organizátori program prispôsobili sviatku ramadán.

Stanica divákom ďalej ponúkne preteky WorldSBK a bohatú ponuku živých prenosov motošportu doplní množstvo ďalších motoristických programov a magazínov. Na stanici Nova Sport 5 budú môcť diváci sledovať aj popredné európske futbalové ligy – Bundesligu, LaLigu a Seriu A.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -