Marvel Halloween špeciál si našiel režiséra. So štúdiom už pracoval, avšak v inej úlohe

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel Halloween špeciál má režiséra

MCU v jeho Fáze 4 dopĺňajú rozličné zaujímavé mená, ktoré majú blízko k nadprirodzenu. Čaká nás Blade, ktorého hlas sme počuli na konci Eternals a o mesiac sa predstaví vo vlastnom seriáli Moon Knight. On mal vždy blízko k postave menom Werewolf by Night, ktorý sa predstaví aj vo vlastnom projekte. Pôjde o Marvel halloweensky špeciál.

Postava sa prvý raz objavila v komiksoch v roku 1972. Ako už jeho meno napovedá, je vlkolakom. Nemení sa však iba pri splne, ale touto bytosťou je vždy v nočných hodinách. Počas noci má svoje vedomie, avšak čím bližšie je plný mesiac, tým má zo svojej príčetnosti menej.

werewolf by night
Zdroj: giantfreakingrobot.com

Nakrúcanie sa zdržalo

Jeho vlastnosti a schopnosti sú teda do veľkej miery prepojené s Moon Knightom. Podľa dostupných ukážok to vyzerá aj tak, že si v seriáli spolu zmerajú sily. Meno nosili dve postavy – Jack Russell a Jake Gomez. V špeciáli zrejme uvidíme toho druhého, nakoľko do úlohy bol obsadený hispánsky herec Gael Garcia Bernal.

Dej je zatiaľ prísne strážený. Nakrúcanie už malo začať, avšak z neznámych dôvodov bolo zdržané. Portál One Take News však zverejnil informáciu, že sa začne po polovici marca. Nakrúcanie má trvať len okolo dvoch až troch týždňov, takže známeho vlkolaka od Marvelu sa stále dočkáme na Halloween.

garcia bernal werewolf
Zdroj: superherohype.com

S Marvelom už spolupracoval

Skvelou správou je, že si projekt našiel režiséra. Je ním oscarový Michael Giacchino, ktorý už so štúdiom spolupracoval. Zaujímavé je ale je, že ako skladateľ hudby. Skladby vytvoril pre celú novú trilógiu Spider-Mana, Doctora Strangea a skladať bude aj pre Thor: Love and Thunder.

Práve za filmovú hudbu si odniesol sošky. Bolo to za animáky Hore a Ratatouille. Samozrejme, že jeho jediná spolupráca nie je s Marvelom. Hudbu zložil tiež k filmu The Batman, ktorý uvidíme už tento týždeň. Jeho chystané skladby budeme počuť vo filmoch Jurský svet: Nadvláda alebo Lightyear od Pixaru.

michael giacchino marvel halloween
Zdroj: murphymultiverse.com

Dĺžka ešte nie je známa

Marvel Halloween špeciál však nebude ani jeho režisérkou prvotinou. Postaral sa o zopár krátkych filmov, najmä zo sveta Star Treku. Marvel týmto dáva jasne najavo, že si udržiava svoje spolupráce a dáva ľuďom u nich pracujúcich ešte viac priestoru. Ešte nie je známe, aká bude dĺžka tohto projektu, v ktorom sa ukáže Werewolf by Night. Mal by tiež doraziť na streamovaciu službu Disney+.

Aký si myslíte, že bude halloweensky špeciál od Marvelu? Pôjde podľa vás o krátky film alebo čakáte stopáž dlhšiu ako hodinu? Ste radi za predstavovanie aj nadprirodzených postáv? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -