Michael Myers na prvej fotografii pre Halloween reboot, ktorý sa ukáže už budúci rok! Budeme sa opäť báť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

O takomto čase, avšak budúci rok, si už budeme môcť v kinách vychutnávať návrat legendy menom Michael Myers. A to nie je zďaleka všetko. Po viac ako pätnástich rokoch sa na striebornom plátne ukáže herečka Jamie Lee Curtis ako ikonická Laurie Strode. Aj preto sa presne 31. október, na deň všetkých mŕtvych, rozhodla podeliť so zaujímavou fotografiou.

Zdroj: twitter.com

„Niektoré rany sa nikdy nezahoja. Michael a ja sa s vami vidíme už budúci Halloween.“

Pod svoj príspevok na sociálnej sieti Twitter dodala aj #40, ktorý má daný význam. Bude to totižto 40 rokov, čo nám režisér John Carpenter priniesol tento kultový film. Stalo sa tak presne 25. októbra 1978, po čom sme si túto postavu mäsového vraha jednoducho rýchlo zamilovali. Objaví sa však Carpenter aj pri najnovšom projekte? Našťastie áno, ale nie na pozícii režiséra. Tvorca sa na na projekte podujme ako výkonný producent. Pomáhať mu bude Jason Blum, riaditeľ spoločnosti Blumhouse.

Zdroj: horrorfreaknews.com

Tieto novinky boli potvrdené ešte vo februári a taktiež sme sa dozvedeli, že režisérom filmu bude David Gordon Green. Scenár k filmu napísal jeho dlhoročný partner v brandži, Danny McBride. Len pár dní nato nám scenárista prezradil, že najnovší film nebude remake. Tvorcovia si pre nás pripravili pokračovanie, ktoré bude nasledovať prvé dva filmy Halloween od režiséra Johna Carpentera.

Produkcia filmu sa začala niekedy na jeseň, avšak oficiálne natáčanie ešte nebolo potvrdené. No nedávno sme sa mohli dozvedieť o jednom novom hereckom obsadení. Do deja sa dostáva herečka Judy Greer, ktorá si zahrá dcéru Laurie Strode, Karen Strode. Ak je pravda, že sa produkcia už začala, čoskoro by sa mala objaviť plná listina hercov, ktorí sú v danom projekte zahrnutí.

Zdroj: halloween-wizard.com

Michael Myers a jeho predstaviteľ

To je otázka, na ktorú by chcel odpoveď nejeden zainteresovaný fanúšik. Je to určite zaujímavé, pretože za posledné roky si túto úlohu zahralo hneď niekoľko hercov. Nedávno to bol Tyler Mane v remaku od Roba Zombieho z roku 2009. Neskôr sa ukázal film Halloween 2 (2011), v ktorom si Michaela Myersa zahral John Conning.

Dáte budúci rok tomuto filmu šancu? Podľa všetkého by to mohol byť naozaj obrovský úspech, keď do úvahy zoberie obdobie Halloweenu. Neostáva nám nič iné len dúfať v najlepšie a počkať si na ďalšie aktualizácie ohľadom daného projektu. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný príspevok, ktorý sa nachádza pod článkom. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -