FilmyTrailery

Kto vraždil vo viktoriánskom Londýne ešte pred Jackom Rozparovačom? Mysteriózny film The Limehouse Golem pozná odpoveď!

Pokiaľ poznáte dejepis (alebo ste aspoň hrali Assassin’s Creed), tak viete, že v roku 1888 zabíjal v uliciach viktoriánskeho Londýna Jack Rozparovač. Nový mysteriózny film The Limehouse Golem nám ale ukáže, kto podľa poviedok strašil Londýn ešte pred ním. Píše sa rok 1880 a v Londýne dochádza k nevysvetliteľným vraždám, podobne ako pri Rozparovačovi. Vyriešiť tento prípad prichádza detektív John Kildare (Bill Nighy), a pri svojej ceste za spravodlivosťou natrafí na krásnu speváčku (Olivia Cooke). Tá má však dostať trest smrti za vraždu jej manžela, ktorý možno vedel odpovede na vyriešenie tejto záhadnej udalosti. Vo štvrti Limehouse teda podľa detektíva zabíja takzvaný “Golem“, a je len na ňom, aby tento prípad vyriešil.

Film je režírovaný Juanom Carlos Medinom, podľa novely od Petera Ackroyda. O scenár sa postarala Jane Goldman, ktorá mala na starosti filmy ako Kingsmen alebo X-Men: First Class. Okrem Billa Nighyho a Olivie Cook sa vo filme predstavia Douglas Booth, Sam Reid alebo Eddie Marsan. Film premiéroval už minulý rok na Torontskom filmovom festivale TIFF, kde sa tešil výborným ohlasom. Premiéra pre Spojené kráľovstvo je naplánovaná na 1. septembra. Dúfame, že sa tento zaujímavý mysteriózny film dostane aj do našich kín!

Plagát na film The Limehouse Golem

film The Limehouse Golem

Zdroj: http://collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár