Vybrali sme tie najlepšie závodné hry na váš smartfón! Ktoré sa vám oplatí zahrať?

Nenechajte si ujsť

Najlepšie závodné hry na váš smartfón

Ste v škole, v práci alebo doma v posteli s mobilom v ruke a neviete, čo si zahrať? Ak máte takýto problém, tak presne pre vás som si prichystal 3 najlepšie závodné hry! Ja som si ich poctivo vyskúšal na mobilnom telefóne Sony Xperia XZ2 Compact a bol to naozaj príjemne strávený čas!

Hill Climb Racing 2

Hill Climb Racing 2 je pokračovanie populárneho prvého dielu. Ide o závodnú hru, v ktorej ide o to sa neprevrátiť, a po zlej ceste, veľkých horách a ďalších nástrahách sa dostať do cieľa skôr ako naši súperi. Hra má ako offline, tak aj online mód. Ja som si zahral na XZ2 Compact ten online a hra ma naozaj bavila a myslím, že zabaví aj vás – a nie len na krátky čas. Hra je zadarmo, no ako to býva pri väčšine titulov, aj táto má svoj obchod.

Motospor Manager Mobile 3

Na začiatku som si pri tejto hre myslel, že je od vývojárov z EA, ktorej hry aj grafika sa dosť podobajú MM3. Hru však vytvorilo štúdio PlaySport Games, ktoré stojí za viacerými závodnými hrami či už na mobil, alebo aj na PC. Táto hra bola pre mňa najzaujímavejšia, ktorá tu bola, ale je to najmä tým, že milujem tento žáner. Hra stojí v obchode 4,49€.

Asphalt 9: Legends

Zrejme nikoho neprekvapí, že na prvom mieste bude práve hra zo série Asphalt. Pravdepodobne je to najznámejšia závodná séria a tí, ktorí sú fanúšikmi hier na mobile, určite vedia, prečo. Aj keď sú nové hry zo série Asphalt náročné na hardvér a často sekajú, pri Sony Xperia XZ2 Compact som tento problém nemal. Hra je v obchode zadarmo, avšak hrať ide len v online móde!

Ja som si čas strávený pri týchto hrách naozaj užil. Ale čo vy? Vyskúšali ste niektorú z vyššie spomenutých hier? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -