Návrat Wolverina v novom hereckom prevedení? Štúdio Fox sa k tomu vyjadrilo a my môžeme len bádať!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Predseda a výkonný riaditeľ filmového štúdia 20th Century Fox, Stacey Snider, v tom má jasno! Prezradil totižto, že tento filmový gigant plánuje niečo, načo sme možno aj v kúsku duše čakali. Prijali by ste reštart o nestarnúcom Wolverinovi? Samozrejme, ak by sa tak stalo, v roli tejto postavy uvidíme nového herca. Začiatkom tohto roka mali fanúšikovia možnosť vidieť emocionálnu rozlúčku s Hughom Jackmanom, ktorý sa bez pochyby stal tým najobľúbenejším mutantom. Film Logan vyčaroval slzy nejednému človeku a Oscarový kandidát to ukončil naozaj famózne. Za dlhých 17 rokov sme ho mohli vidieť v deviatich filmoch a stal sa jednou z najintegrovanejších postáv v histórii komiksových filmov.

Prvé mesiace, kedy sa k nám dostal tento srdcervúci počin, sa už v tom čase rozoberala téma obnovenia tejto postavy. Zatiaľ čo producentka Foxu Hutch Parkerová je v tomto smere nesmelá, Hugh Jackman by si svojho nového nástupcu vedel v budúcnosti predstaviť. Podľa jeho slov je tento moment podobný ako vo filmoch James Bond alebo Batman. Dve veľké značky, ktoré boli taktiež na striebornom plátne niekoľkokrát vystriedané. Pozitívnou správou ostáva, že Stacey Snider sa myšlienkami zhoduje s hviezdou X-Menov a necháva dvere otvorené.

X-23 a Logan
X-23 a Logan; Zdroj: chrisklimek.com

Počas rozhovoru s portálom Variety, Snider bol požiadaný, aby priniesol na svet nového herca do postavy Wolverina. Producent sa k tomu vyjadril naozaj stručne, ale s nádejou:

„Čokoľvek je možné.“

Budúce projekty zo štúdia Fox

Wolverine je nepochybne jedným z najviac zárobkových jedincov vo svete X-Menov, takže nie je prekvapujúce, že by malo štúdio záujem túto postavu oživiť. Je však jasné, že by 20th Century Fox malo brzdiť a na všetko si nechať dostatok času. Vďaka rekordnému úspechu filmu Deadpool sa „Merc with a mouth“ stal novým plagátom v pokračovaní a taktiež aj v novom projekte s názvom X-Force. Navyše, Fox pokračuje v hlavnej filmovej sérii, kde si budeme môcť vychutnať film Dark Pheonix. Taktiež by v budúcom roku mali pribudnúť aj nové seriály, o ktorých sa zatiaľ mlčí. A reboot Wolverina tak skoro po tom, ako Logan ukončil svoju dlhoročnú púť? Ak si nato štúdio trúfa, nech sa páči.

logan
Zdroj: screenrant.com

Počas Jackmanovej „vlády“ v postave Wolverina boli X-Men filmy kritizované v niektorých kruhoch. Bolo to z dôvodu, že sa príliš hrnul dopredu a často sa stával tou najhlavnejšou postavou. To našťastie fanúšikom nikdy nevadilo a túto postavu sme si zamilovali. No podľa najnovších správ sa budú nové filmy sústreďovať aj na nových mutantov, ktorí by sa mohli dostať na svetlá reflektorov. Veríme, že jedným zo skupiny nových bude aj mutant X-23, ktorý sa prvý krát predstavil vo filme Logan. Dafne Keen svoju úlohu zvládla bravúrne a určite by si zaslúžila samostatný film. No ako sa rozhodne štúdio 20th Century Fox, je naozaj otázne. Nech to dopadne akokoľvek, Wolverine (Hugh Jackman) pre nás ostane nestarnúcou legendou.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Možno by som si to vedel predstaviť aj vrámci MCU a ak si dobre spomínam H. Jackman by sa na to vedel aj podieľať. Ten ikonický fight s Hulkom z komiksov by som rád videl sfilmovaný.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -