Čo sa stane, ak internetovej pornoherečke ukradnú profil? Netflix predvázda thriller Cam!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Thriller Cam s odvážnym príbehom

Najnovší trailer k filmu Cam sa konečne ukázal. Nadchádzajúca snímka je jednou z posledných „hororov“ v spolupráci s Netflixom. Streamovací gigant si za posledné obdobie spravil obrovské meno a dokázal priniesť kvalitu v akomkoľvek filmovom žánri. A ako inak to môže dopadnúť, ak spolupracujete s úspešným filmovým štúdiom Blumhouse, ktoré nám prinieslo majstrovské dielo Uteč (2017), sériu filmov Očista, posledný Halloween a mnoho ďalších.

Trailer začína tým, že nám ukazuje rôzne „cam girls„. Tie si plnia svoju činnosť, ktorá im dokáže zarobiť nemalé peniaze. Ak dávate na internet normálny kontakt, dá sa to prijať. Ale čo ak sa tam začnú objavovať násilnosti a nevhodný obsah? A hlavne v tom prípade, ak má hlavná protagonistka klon – osobu, ktorá sa vydáva za hlavnú hrdinku filmu. od toho momentu sa veci stávajú krvavými, bizarnými a strašnými pre ľudské oko.

Čo všetko na nás čaká v thrilleri Cam?

Film je opísaný ako psychologický thriller s prvkami hororu, ktorý je zaradený do sveta webových stránok a zábavy pre dospelých. Príbeh sa zameriava na Alice (Madeline Brewer), ambiciózne dievča, ktoré jedného dňa objaví svoju kópiu. Neznámy človek začína neskôr skúmať ľudské hranice a limity hlavnej postavy. Alice neostáva nič iné ako postaviť sa neznámemu dievčaťu a získať späť to, čo jej bolo ukradnuté.

Spoločnosti Blumhouse sa v posledných rokoch darí a dokáže premeniť nízko-rozpočtové filmy na obrovský úspech. A dokonca sa nemusíme ani čudovať tomu, že najnovší titul od režiséra Daniela Goldhabera nepôjde na strieborné plátno, ale priamo do streamovacej služby Netflix. Film urobil počas svojej festivalovej premiére dojem a dokázal uspieť aj v očiach kritikov. V súčastnosti sa môže pochváliť veľmi dobrým hodnotením 94% na Rotten Tomatoes. Taktiež získal niekoľko ocenení, vrátane najlepšieho scenára na podujatí Fantasia a cenu diváka na festivale hororových filmov v Brooklyne.

Zdroj: movieweb.com

Scenár k thrilleru Cam napísal Danie Goldhaber. Tomu pomáhali scenáristi Isabelle Link-Levy a Isa Mazzei, ktorá čerpala z vlastnej skúsenosti. Herecké obsadenie zahŕňa zaujímavé tváre ako Patch Darragh, Melora Walters a Devin Druid. Na Netflixe si ho môžeme pozrieť už dnes. Najnovší trailer nájdete vyššie v článku a sami zistíte, či vás tento psychologický počin upútal a či stojí za pozretie.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -