Pripravte sa na nové smart hodinky od Samsungu. Prídu s množstvom úžasných funkcií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

V posledných týždňoch nás spoločnosť Samsung oboznámila s príchodom nových produktov, medzi ktorými nebudú chýbať ani ďalšie smart hodinky. Tým sa práve podarilo získať potrebný certifikát a zariadenie by malo obsahovať veľa nových funkcií.

Otázkou ostáva, aké smart hodinky to budú tentokrát. Rozhodol sa juhokórejský gigant pre nový model zo série Galaxy Watch alebo Galaxy Watch Active?

Samsung smart hodinky
Zdroj: dignited.com

Samsung pripravuje nové smart hodinky

Informáciu o vývoji nových smart hodiniek potvrdila aj FCC (Federal Communications Comission) v USA a certifikát pozostáva z dvoch častí – model s označením SM-R845 a SM-R855. Samsung okrem toho uviedol aj pracovný názov Samsung Galaxy Watch, avšak ani ten nám neprezradil nič konkrétne.

Niet teda pochýb o tom, že novinka bude niesť názov Samsung Galaxy Watch 2 alebo Samsung Galaxy Watch Active 3. Pred nedávnom sme sa dokonca dozvedeli, že Samsung pripravuje aj unikátny titánový variant hodiniek, o ktorom zatiaľ bohužiaľ nemáme žiadne bližšie informácie.

Samsung smart hodinky
Zdroj: techradar.com

Na aké nové funkcie sa môžeme pripraviť?

Smart hodinky budú vo svojom vnútri skrývať rôzne funkcie, vrátane podpory GPS a LTE. Na užívateľa taktiež čaká aj 45 mm rám z nehrdzavejúcej ocele.

Vodotesnosť bude 5 ATM (50M) 5 BAR – takto vodeodolné hodinky znesú styk s vodou, a to pri činnostiach ako napr. umývanie riadu, umývanie rúk a budeme si s nimi môcť aj zaplávať. Taktiež budú veľmi odolné pred poškodením. Chrániť ich bude Gorilla Glass DX.

Aj keď nám čísla prezrádzajú príchod dvoch nových smart hodiniek, nebude sa jednať o dve rôzne série modelov. Dočkáme sa len jedného typu, ktorý sa však dostaví v dvoch veľkostiach. Viac podrobností by sme mali zistiť už koncom augusta 2020, kedy plánuje Samsung na trh uviesť nový Galaxy Note 20. Do tej doby môžeme len bádať, ale už podľa týchto špecifikácií vieme povedať, že sa bude jednať o naozaj výkonné smart hodinky.

Budú nové smart hodinky od spoločnosti Samsung konkurovať iným popredným značkám? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.  

Zdroj: phonearena.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -