Mercedes triedy G prichádza s novým farebným prevedením, zmeny taktiež pri 4×4²

Nenechajte si ujsť

Mercedes – Benz nás posledné dni zapĺňa mnohými novinkami. Tou najnovšou je oznámenie nových farieb pre Gčkovú radu. Okrem toho sme sa dozvedeli napríklad aj to, že 4×4² príde už v roku 2021 a to hneď s niekoľkými zmenami. Tak poďme sa pozrieť na novinky Mercedesu triedy G.

Gčko hneď s tromi novými farbami laku

Výkonné terénne auto, tak ako ho Mercedes sám opisuje, prichádza s novou farebnou kombináciou. Klasické laky sa doplnia až o tri nové farby, ktoré sú inšpirované dedičstvom, čiže starými terénnymi autami. Konkrétne nové farby sú: Klasická šedá, zelená a China Blue, v podstate bledo modrá. Okrem novej farebnej kombinácie auto prejde miernymi úpravami.

Zdroj: carscoops.com

Celé auto sa teda bude prispôsobovať púštnej tematike. Zmeny sa budú týkať najmä stabilizačného systému ESP, ktorý bude zvyšovať výkon  v piesku. Taktiež sa naša prevodovka bude inak správať a inak radiť v piesku, ako na inom povrchu. Za zmienku taktiež stojí aj to, že Mercedes zaraďuje niektoré prvky doplnkovej výbavy do tej štandardnej.

4×4² už v roku 2021

Aj keď je tento kúsok na slovenských cestách vídaný len občasne, v roku 2021 by mal prísť v novom kabáte. Nemecká automobilka zatiaľ oficiálne nové Gčko nepredstavila, no fotografom z webu Carscoops sa podarili spraviť fotky vynovenej verzie.

Zdroj: carscoops.com

Na fotkách vidíme nový strešný nosič, ktorý má zabudovanú LED rampu. Okrem toho môžeme jasne vidieť, že rezervné koleso bude napevno namontované na kufrových dverách. Čo sa týka ostatných zmien, najmä podvozkových alebo interiérových, o tých sa zatiaľ nevie. No očakávame, že minimálne v interiéri sa čo to pomení.

Je vidieť, že Mercedes sa snaží o zmeny aj pri terénnych verziách svojich automobilov a novinky Mercedesu triedy G sú veľké. Pozdáva sa vám nová farebná kombinácia?

Zdroj: hypebeast.com, carscoops.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -