Nový trailer na horor Kliatba kvíliacej ženy vás vydesí až do morku kostí!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Každý fanúšik hororov sa určite nevie dočkať filmu V zajatí démonov 3. O pokračovanie najlepšej hororovej série 21. storočia sa však tentokrát nepostará James Wan. Na režisérske kreslo totižto zasadne Michael Chaves, ktorý zatiaľ nemá na konte ani jeden celovečerný film. Všetko sa ale zmení hororom The Curse of La Llorona (Kliatba kvíliacej ženy), ktorý bude jeho režisérskym debutom.

Každopádne, James Wan na film dohliada ako producent spolu s Garym Daubermanom, ktorý sa v „hororovej“ brandži pohybuje už nejaký ten piatok. Projekt vzniká pod krídlami štúdia New Line Cinema, ktoré malo na starosti aj V zajatí démonov, Annabelle, Mníšku či To.

Horor Kliatba kvíliacej ženy
Zdroj: vanyaland.com

Horor Kliatba kvíliacej ženy s novým trailerom

Film nám vyrozpráva príbeh o mladej žene, ktorá kedysi upila svoje deti a spáchala samovraždu hneď potom, čo si uvedomila, čo vlastne vykonala. Jej duša je teraz prekliata k tomu, aby vo svojom posmrtnom živote hľadala svoje deti už naveky. A pokiaľ neviete nájsť tie svoje, môže si zobrať práve tie vaše.

Túto legendu a zároveň nočnú moru s menom La Llorona na vlastnej koži zažije v 70. rokoch sociálna pracovníčka (Linda Cardellini), ktorej deti záhadne zmiznú. O príbeh sa postarali scenáristi Mikki Daughtry Tobias Iaconis, ktorí taktiež nemajú s horormi žiadne skúsenosti. Veríme však, že nám aj menej známy tím prinesie hrozivý zážitok.

Nehľadne na kvalitu filmu, Kliatba kvíliacej ženy bude určite veľkým hitom. Predsa len, štúdio New Line Cinema sa postaralo o všetky najznámejšie a najúspešnejšie horory tejto doby. Sľubne vyzerá aj nový trailer, ktorému na strašidelnej atmosfére určite nechýba. Pokiaľ Michael Chaves prinesie naozaj kvalitný horor, film V zajatí démonov 3 bude v správnych rukách. Horšie bude, ak sa Kliatba kvíliacej ženy nepodarí…

Všetko zistíme už 18. apríla 2019, kedy sa film dostane do slovenských kín. Čo hovoríte na nový trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -