FilmyTrailery

Nový žhavý trailer na Baywatch plný nadávok, akcie a sexy žien

Druhý trailer na Baywatch plný humoru, akcie a sexy žien

Pre tých, ktorým sa prvý trailer na Pobrežnú Hliadku páčil prinášam dobré správy. Druhý je ešte o niečo lepší a doplňuje veci, ktoré nám v tom prvom trochu chýbali. Okrem drastického zvýšenia dávky nadávok nový trailer na R-rated komédiu prináša aj viac detailov o príbehu. Nič ale nenavnadí medzinárodných fanúšikov viac, ako veta “I’m Baywatch, motherfucker” v podaní The Rocka. Nový trailer nám aj ponúka lepší pohľad na zloducha filmu Victoriu Leeds, ktorú si zahrá nebezpečne krásna Priyanka Chopra.

Filmová komediálna adaptácia na hitový seriál z 90. tych rokov od Setha Gordona o sexy plavčíkoch má v hereckom obsadení mnoho skvelých a známych mien. Na Baywatch sa okrem Dwaynea Johnsona podieľajú aj Zac Efron, Thomas Lennon, Jon Bass, Hannibal Buress a Rob Huebel. Tiež si v ňom zahrajú krásavice Alexandra Daddario, vyššie spomínaná Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach a ďalší.

Trailer si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uo2F1eRpMoI]

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár