Ostatné

Otvárací ceremoniál Zlatých Glóbusov sa niesol v štýle paródie na La La Land, a účinkuje v ňom mnoho slávnych hercov!

Možno som zvláštny, ale toto je pre mňa umenie. Toto je to najlepšie čo som tento rok videl, a neviem si predstaviť aké video toto najbližšie porazí. Je to úžas, je to cool, a paroduje to jeden z najlepších filmov súčastnosti. Včera sa konalo 74. odovzdávanie Zlatých Glóbusov, a ich kompletné výsledky nájdete TU. Ten kto túto úžasnú akciu sledoval na živo, určite neprepásol otvárací ceremoniál Jimmyho Fallona. Jimmy Zlaté Glóbusy moderoval, a ako odkazuje náš kolega, bol slabý, ale týmto openingom to proste vyhral.

Otvárací ceremoniál Zlatých Glóbusov

A o čo teda išlo? Celé video, jedna veľká etuda, je vlastne paródiou na film La La Land. Muzikál, ktorý bol hlavnou hviezdou Zlatých Glóbusov, zo 7 nominácii premenil všetky na výhru. La La Land stole the show. Video paroduje samotný začiatok La La Landu, a to pieseň Another Day of Sun, ale aj City of Stars a Planetarium. Samozrejme, hudba La La Landu vyhrala Zlatý Glóbus. A koho môžeme vo videu zazrieť? Samozrejme Jimmyho Fallona, ktorý si zahral hlavnú rolu, a ešte aj stihol sparodovať Ryana Goslinga aka Sebastiana. Vidíme však aj hviezdy ako Amy Adams, Rami Malek, Ryan Raynolds (ktorý je ako Emma Stone výborný), hercov zo Stranger Things (Eleven znovu dokázala, že vie rapovať), Justin Timberlake a mnoho ďalších. 

Čo hovoríte na toto priam bezchybné video? Uvidíme tento rok vôbec niečo lepšie?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár